نسخه جدید بایوشاک رسما تایید شد

خبری از کن لوین نیست

۲

کمپانی 2K رسما تایید کرد که نسخه جدید سری بایوشاک توسط استودیوی تازه‌تاسیس Cloud Chamber در حال ساخت است.

مدیریت این استودیوی جدید بر عهده کلی گیلمور خواهد بود که پیش از این سابقه کار روی فرنچایزهای شناخته شده‌ای مثل XCOM و Civilization را بر عهده داشت. در نتیجه خبری از حضور کن لوین به عنوان خالق این فرنچایز در روند ساخت بازی نیست.

هنوز پلتفرم‌های مقصد بایوشاک جدید مشخص نشده اما از آنجایی که این بازی احتمال در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد، انتظار می‌رود که برای پی‌سی و کنسول‌های نسل بعدی عرضه شود. اطلاعات دیگری از این پروژه در دسترس نیست و برای مثال نمی‌دانیم که طبق شایعات قبلی، در این بازی شاهد بخش چند نفره خواهیم بود یا خیر.

سری بایوشاک از تاثیرگذارترین و مهم‌ترین فرنچایزهای دنیای ویدیو گیم محسوب می‌شود. نسخه اول این بازی چه در زمینه ارائه یک محیط اتمسفریک جذاب و چه داستان زیبا درخشید. نسخه دوم بازی که وظیفه ساخت آن بر عهده خالقان این فرنچایز نبود در زمینه ارائه گیم‌پلی پر تنوع موفق ظاهر شد و بایوشاک: اینفینیت هم به عقیده بسیاری یکی از بهترین بازی‌های نسل قبلی و حتی از بهترین‌های تاریخ ویدیو گیم (حداقل به عقیده نویسنده این خبر!) است.

بیشتر بخوانید:

کن لوین خالق فرنچایز بایوشاک دیگر قصد ساخت بازی‌های بزرگ را ندارد و در حال حاضر هم با یک استودیوی کوچک روی یک بازی دو بعدی داستان محور کار می‌کند. چه توقعاتی از بایوشاک جدید دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/1ui

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
Mohamad972بابک آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
بابک
مهمان
بابک

نسخه اینفینیتی رو بازی کردم تا یک هفته مغزم هنگ بود عجب بازی بود لامصب

Mohamad972
مهمان
Mohamad972

اما بعضی از مرحله هاشم خیلی سخت بود. بخصوص داخل چندا از مرحله هاش باگ زد کاراکترا حرکت نمیکردن ولی در کل خیلی باحال بود

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...