ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دادسرای تهران: مقصرین اکران «خانه پدری» تحت تعقیب قانونی قرار گرفتند

۲

به گزارش آی‌سینما، دادسرای تهران اعلام کرد که فیلم «خانه پدری» به دستور دادستان تهران توقیف شده زیرا این فیلم به اعتقادات مذهبی جامعه ایران توهین کرده است. همچنین طبق اعلام دادسرای تهران، علاوه بر جلوگیری از پخش این فیلم، کلیه افرادی که باعث مقصرین اکران آن هستند تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

در بیانیه مربوط به دادسرای تهران در مورد توقیف فیلم خانه پدری آمده است:

با توجه به این‌که اکران فیلم خانه پدری بازتاب بسیار منفی و گسترده‌ای در اذهان جامعه به دنبال داشته و به نحوی توهین به اعتقادات مذهبی جامعه ایران و ترویج خشونت علیه زنان و زیر سوال بردن سنن، رسوم و فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و ارائه تصویر وارونه و کذب از خانواده ایرانی در این فیلم مشهود می‌باشد و پخش آن سلامت روحی و روانی جامعه را به مخاطره انداخته به نحوی که با واکنش منفی اقشار و گروه های مختلف در جامعه همراه بوده بنابراین از باب پیشگیری از هر گونه اخلال در نظم عمومی و صیانت از سلامت روح و روان جامعه بر اساس گزارشات واصله از دستگاه های ضابط پرونده، موضوع به دادسرای دادسرای فرهنگ و رسانه ارجاع و طبق دستور دادستان تهران دستور جلوگیری از ادامه اکران فیلم مذکور و پخش آن صادر گردید.

بعد از آنکه مدتی پیش فیلم سینمایی «خانه پدری» بعد از ۹ سال توقیف، مجوز دوباره اکران را دریافت کرد، بعد از چند روز مجددا از سوی دادستانی کل کشور توقیف شد. این فیلم بعد از این اتفاق برای مدت کوتاهی اکران شد و بعد از آن شاهد لو رفتن نسخه غیر قانونی‌اش بودیم.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پیدا کردن زیرنویس فارسی سخت شده؟

.کپی شد https://vgto.ir/2hj

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
appa-Mehran Sb آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
appa-
کاربر
appa-

آره این فیلم به سلامت روحی و روانی مردم صدمه میزنه اما کشتن مردم خودمون تو اعتراضات و نادیده گرفتن خواسته ها و نیازاشون و محروم کردنشون از حقوقشون و سرپوش گذاشتن رو خیلی مسائل و خیلی مرگ ها و عادی جلوه دادن شرایط مملکت در صورتی که با عادی بون کیلومتر ها فاصله داره و توهین به شعور مردم هیچ ضرری به سلامت روانی مردم نمی رسونه!!!
آخه ۹ سال ی فیلمو توقبف کردین واسه سلامت روحی و روانی مردم!!!؟ بابا ایول خدا خیرشون بده خیلی به فکر مردمن….

Mehran Sb
مهمان
Mehran Sb

هر دفعه که یه خبری این مدلی می خونم، یاد زمانی میفتم که صرف میشه تو باشگاه تیر اندازی تا بخوام ۱۷ تا فشنگ تو خشاب بذارم. بعدش یاد هزار و پونصد تا فشنگ میفتم که چقدر روی هم زمان میبره تا خشاب ها رو پر کنند. آره اون ۱۵۰۰ تا فشنگ روح و روان جامعه رو با اخلال مواجه نمی کنه. اما انگار یه فیلم اینکار رو میکنه. احتمالا اینا از یه سیاره دیگه هستند. ورژن این موجودات هیچ کجا نیست.

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...