ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اونجرز 1 میلیون سال قبل از میلاد مسیح چه کسانی هستند؟

گروهی قدیمی، بسیار قدیمی

۲

اونجرز به عنوان قهرمانان زمین، مدت زیادی است که از دنیای مارول در برابر انواع خطرات و تهدیدات محافظت کرده‌اند. با این حال، بیش از یک میلیون سال قبل، زمین توسط گروهی از قهرمانان در زمان شروع زندگی انسان‌های اولیه محافظت می‌شد.

این گروه که توسط جیسن آرون و اسا ریبیک در شماره 1 کمیک Marvel Legacy (ماه سپتامبر سال 2017) به تصویر کشیده شده‌اند، شباهت‌ها و اشتراکاتی با چندین شخصیت ابرقهرمانی دنیای مدرن مارول دارند.

پس اگر دوست دارید با اونجرز 1 میلیون سال قبل میلاد مسیح آشنا شوید، ما را در ویجیاتو همراهی کنید.

اودین (Odin)

اودین رهبر خدایان اساطیر اسکاندیناوی و پدر آینده تور است، هر چند ماجراجویی‌های او با اونجرزِ اولیه چندین هزاره قبل از تولد تور به وقوع می‌پیوندد. اودین، اونجرز 1 میلیون سال قبل از میلاد مسیح را نیز رهبری می‌کند و با بانو فینیکس رابطه‌ای احساسی و استوار دارد.

با وجود اودین‌فورس (Odinforce)، اودیت قدرت فوق العاده‌ای در زمینه‌های گوناگونی دارد و با چنین قدرت‌های خداگونه از نظر توانایی از تمام ازگاردی‌ها برتر است.

بانو فینیکس (Lady Phoenix)

مشخص شده که نیروی فینیکس (Phoenix Force) که قدرتی نابود کننده دارد، اولین بار در عصر حجر به زمین رسیده و مثل عصر مدرن، از یک زن سرخ‌مو به عنوان میزبان استفاده کرده است.

دقیقاً مثل تصویر مدرن فینیکس در دنیای مارول، بانو فینیکس می‌تواند انرژی و ماده را کنترل کند، از قدرت‌های آتش‌بارش برای تقابل با دشمنانش استفاده کند و همینطور از قدرت‌های تلپاتی و تلکنسیس نیز بهره ببرد.

گوست رایدر (Ghost Rider)

سال‌ها قبل از این که روح انتقام با جانی بلیز یا دنی کچ پیوند بخورد، این موجود ماورالطبیعی، یک غارنشین جوان را به عنوان اولین گوست رایدر برگزید. بعد از این که تمام اعضای قبلیه‌اش توسط وندیگو (Wendigo) از بین رفتند، این هیولا به این غارنشین جوان اسم گوست را داد و رهایش کرد تا تنهایی با شرایط سخت محیط دست و پنجه نرم کند.

بعد از این که گوست با یک ماموت همراه می‌شود، مفیستو (Mephisto) به شکل یک مار به سراغش می‌آید و به او این فرصت را می‌دهد تا با روح انتقام پیوند بخورد. گوست که حالا تبدیل به یک گوست رایدر شده و قدرت‌ها و توانایی‌های همیشگی یک گوست رایدر را دارد، از ماموت‌ها به عنوان وسیله اصلی جا به جایی استفاده می‌کند و می‌تواند استخوان‌ها را دوباره زنده کند تا در نبرد به او کمک کنند.

آیرون فیست (Iron Fist)

فن فِی (Fan Fei) که در شهر افسانه‌ای کئون لون (K’un-Lun) به دنیا آمده و بزرگ شده، به طور معمول از شهر ممنوعه به طور مخفیانه بیرون می‌رفت تا به گروهی از غارنشینان هنرهای رزمی آموزش دهد. وقتی که لو رفت، فی به عنوان خائن به مردمش شناخته شد و به زندان افتاد، آن هم در هنگامی که شاگردانش توسط اژدهای مقدس شهر، شو لاو (Shou-Lao)، به قتل رسیدند.

او که تصمیم گرفته بود انقام مرگ شاگردانش را بگیرد، از زندان فرار کرد و اژدها را با یک مشت نیرومند از بین برد. پوشانده شدن دستانش با خون اژدها باعث شد که او تبدیل به اولین آیرون فیست شود و قدرت‌های افسانه‌ای به دست آورد. فن فیِ تبعید شده با شاگردان مفیستو که جوامع اولیه خارج از کئون لون را تهدید می‌کردند، جنگید. مردم شهر که تحت تأثیر کارهای برجسته او قرار گرفته بودند، تبعید او را منتفی کردند اما فن فی انتخاب کرد تا خارج از خانه‌اش بماند و از دنیای بیرون آن به عنوان آیرون فیست محافظت کند.

آگاموتو (Agamotto)

اولین جادوگر اعظم روی کره زمین انشنت وان (Ancient One) نبوده، بلکه خود آگاموتو بود. در دوران حضور او، چندین شی جادویی قدرتمند مثل چشم آگاموتو (Eye of Agamotto) و گوی آگاموتو (Orb of Agamotto) ساخته شد که بعدها توسط انشنت وان و دکتر استرینج برای دفاع از زمین استفاده می‌شوند.

آگاموتو که توسط مادرش اشتور (Oshtur) در اصول جادوگری آموزش دیده بود، از واقعیت در برابر دورمامو (Dormammu) محافظت می‌کند و همچنین به عنوان یکی از اعظای کلیدی اونجرز 1 میلیون سال قبل از میلاد مسیح نقش خود را ایفا می‌کند.

بلک پنتر (Black Panther)

وقتی یک تکه شهاب سنگ بزرگ از جنس وایبرنیوم به جایی که بعداً تبدیل به واکاندا (Wakanda) می‌شود برخورد کرد، یکی از انسان‌هایی که برای اولین بار به سراغ آن رفت و به قابلیت‌هایی فوق العاده آن پی برد، مردی بود که ظاهر خدای گربه، بست (Bast)، را به خود می‌گیرد و به عنوان اولین بلک پنتر کار خود را شروع می‌کند.

بلک پنتر با چنگال‌های تیزی از جنس وایبرنیوم که به دستانش وصل شده‌اند در نبرد به اونجرز اولیه پیوست و با توانمندی‌هایش اودین را تحت تأثیر قرار داد. نوادگان او به مرور تبدیل به بلک پنترهای بعدی شدند که به واکاندا حکومت می‌کنند.

استاربرند (Starbrand)

نیروی فضایی با یک انسان اولیه پیوند خورد و باعث شکل گیری اولین میزبان شناخته شده استار برند (Star Brand) در روی زمین شد. این نسخه از استاربرند فقط می‌توانست از طریق نالیدن ارتباط برقرار کند. آیرون فیستِ اونجرز 1 میلیون سال قبل از میلاد مسیح کسی بود که حرف‌های (!) او را بهتر از هر کس دیگری می‌فهمید.

این قهرمان پیوند خورده با استار برند، ظاهراً قدرتی نامحدود را به اختیار گرفته است. قدرت، سرعت و تحمل فرا انسانی به علاوه شلیک‌هایی از جنس انرژی از جمله قدرت‌های او بودند که به نمایش درآمده‌اند.

منبع: Comic Book Resources

.کپی شد https://vgto.ir/2rj

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
محمدرضا صفریJamshid آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Jamshid
مهمان
Jamshid

خیلی عالی بود ممنون ازتون

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...