ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Just Cause 4 یکی از بازی‌های رایگان فروشگاه Epic Games در هفته آینده خواهد بود

یکی از بازی‌های مفرح نسل، مناسب برای روزهای قرنطینه

۱

اپیک گیمز لیست بازی‌های رایگان فروشگاهش در هفته آینده را مشخص کرد و با توجه به آن کاربران این فروشگاه می‌توانند از تاریخ ۱۶ تا ۲۳ آپریل (۲۸ فروردین تا ۴ اردیبهشت) دو بازی Just Cause 4 و Wheels of Aurelia را به کتابخانه بازی‌های کامپیوترشان در اپیک گیمز استور اضافه کنند.

Just Cause 4 دو سال پیش برای کنسول‌های نسل هشتم و پی سی منتشر شد و هرچند موفقیت‌ قسمت‌های قبلی‌اش را تکرار نکرد ولی اگر به عنوان یک تجربه مفرح به آن نگاه کنیم، بازی ویژگی‌هایی دارد که می‌تواند ساعت‌ها مخاطبینش را سرگرم نگه دارد. این بازی چند روز پیش و به همراه اسپایدرمن به سرویس Playstation Now هم اضافه شده بود.

اما دومین بازی رایگان که Wheels of Aurelia نام دارد، در واقع رمانی تصویری است که داستانش پیرامون سفر یک زوج می‌چرخد و بازیکن وظیفه دارد با تصمیماتش آن‌ها را در این ماجراجویی همراهی کند.

بازی رایگان کامپیوتراین از بازی‌های هفته بعد، در این هفته هم دو بازی Close to the Sun و Sherlock Holmes: Crimes & Punishments رایگان شده‌اند و از الان تا ۲۳ آپریل فرصت است تا آن‌ها را به کتابخوانه بازی‌های اپیک گیمز استور اضافه کرد. Close to the Sun عنوانی ترسناک/ماجراجویی است که در یک واقعیت خیالی، جنگ تکنولوژی بین تسلا و ادیسون را به تصویر می‌کشد.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments هم اوایل نسل منتشر شده بود و همانطور که از یک اثر شرلوک هولمزی انتظار می‌رود، در اینجا نیز سر صحنه‌های جرم حاضر می‌شوید و باید با یافتن سرنخ‌ها به متهم اصلی برسید.

بد نیست بدانید برای دانلود این بازی‌ها باید لانچر اپیک گیمز استور را دانلود کرده و با رفتن به صفحه بازی‌های ذکر شده، آن‌ها را به اکانت خود اضافه کنید. بعد از اینکه بازی‌ها به اکانت اضافه شد، هر وقت که خواستید می‌توانید به سراغ‌شان بروید. محدودیت زمانی وجود ندارد.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3pe

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
chook-gamer آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
chook-gamer
کاربر
chook-gamer

شت

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...