ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی Total War Saga: Troy در روز نخست انتشار روی اپیک رایگان خواهد بود

فقط روز نخست

۱
انارگیفت

سال گذشته کرییتیو اسمبلی و سگا اعلام کردند که یک بازی جدید از فرانچایز توتال وار تحت عنوان Total War Saga: Troy در دست توسعه قرار دارد. حال طبق گزارش Polygon، این بازی که روز پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه به صورت انحصاری روی اپیک عرضه می‌شود، در بیست و چهار ساعت نخست برای کاربران این فروشگاه رایگان خواهد بود.

بازی‌های سری توتال وار به خودی خود طرفداران بسیاری دارد و این پیشنهاد ویژه در روز نخست می‌تواند حتی مخاطبان نسخه جدید آن را از حد انتظار فراتر ببرد. تیم هیتون، یکی از اعضای ارشد سگا گفت:

حالا ما نه تنها می‌توانیم داستان‌ها و افسانه‌های تروی را از طریق یک پلتفرم عظیم مثل اپیک در اختیار مخاطبان قرار دهیم، بلکه خیلی از بازیکنان جدید نیز می‌توانند یک بازی از سر توتال وار را برای نخستین بار تجربه کنند.

در حالی که بازی Total War Saga: Troy ابتدا فقط از طریق فروشگاه اپیک عرضه می‌شود، یکی از اعضای سگا اعلام کرده این عنوان پس از آگوست ۲۰۲۱ روی پلتفرم‌های دیگر از جمله استیم نیز منتشر خواهد شد.

Total War Saga: Troy

Total War Saga: Troy بازیکنان را به جنگ مشهوری از ایلیادِ هومر می‌برد، جایی که آن‌ها می‌توانند به عنوان افسانه‌های شناخته‌شده‌ای نظیر آشیل از یونان و هکتور از تروی بازی را تجربه کنند.

در ضمن، باتوجه به سمتی که در جنگ انتخاب می‌کنید، باید یا از شهر دفاع کرده یا دست به نابود و به خاک و خون کشیدن آن بزنید. این بازی دقیقا همان المان‌های مطرح سری توتال وار را به مخاطبان ارائه می‌دهد و طبق پیش‌بینی‌ها می‌تواند در میان عناوین موفق این سری قرار گیرد.

همان‌طور که اشاره کردیم بازی Total War Saga: Troy در تاریخ ۲۳ مرداد به صورت انحصاری در فروشگاه اپیک منتشر خواهد شد و شما عزیزان می‌توانید در روز نخست عرضه، آن را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/4jj

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
محمدرضا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمدرضا
مهمان
محمدرضا

اپیک گیمز تو کنسول نمیاد،😭😭😭😭😭😭

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...