ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

قرار بود The Walking Dead چگونه تمام شود؟

پایانی متفاوت برای ریک و دوستان

۱
انارگیفت

با خبر ناگهانی پایان The Walking Dead که فقط کمی بعد از یک مرگ بحث برانگیز در این کمیک بوک‌ها منتشر شد، رابرت کرکمن بالاخره تصمیم گرفته یکی از پایان‌هایی که برای سری محبوبش در نظر گرفته بود را بازگو کند.

خطر اسپویل: مطمئناً صحبت کردن در مورد پایان متفاوتی از یک اثر هم می‌تواند پایان واقعی آن را لو بدهد. پس اگر نمی‌خواهید این اتفاق بیافتد از خواندن ادامه مطلب صرف نظر کنید.

رابرت کرکمن در نوشته‌ای توضیح می‌دهد که چه ایده‌ای برای به اتمام رساندن کمیک بوک The Walking Dead در حول و حوش داستان در شماره 72 داشته که نهایتاً بی‌خیال آن شده.

خط داستانی بزرگ «بدون راه خروج» (No Way Out) با این صحنه تمام شد که ریک اعلام کرد الکساندریا محلی بود که ارزش جنگیدن را داشت، که آن‌ها دیگر نمی‌توانستند از محلی به محل دیگر جا به جا شوند… باید جایی ثابت می‌ماندند، ریشه می‌دواندند و از آن جا شروع به ساخت می‌کردند. روزهای خانه به دوشی‌شان را پشت سر گذاشته بودند.

خب، برای سال‌ها… قرار بود که این… پایان باشد. ریک این موضوع را اعلام می‌کند و سخنرانی‌اش با یک کلوز آپ خیلی نزدیک از صورت ریک به پایان می‌رسد. صفحه را ورق می‌زدید و صورت ریک مثل قبل می‌بود با این تفاوت که حالا یک مجسمه است… و شما زوم بک می‌کردید و یک مجسمه کامل می‌دیدید که گیاهانی زیر آن در حال رشد هستن… در حال ترک برداشتن است… و متوجه می‌شوید که این مجسمه نسبتاً قدیمی است.

آن قدر زوم بک می‌کردیم تا وقتی که می‌بینیم این مجسمه در الکساندریاست، دقیقاً در همان محلی که سخنرانی‌اش را انجام داده اما تفاوت دارد. قدیمی و کهنه شده، پنجره‌ها شکسته و درها سر جایشان نیستند. باز هم زوم بک می‌کنیم تا یک زامبی رد شود، بعد یکی دیگر… و می‌بینیم که ریک آن‌ها را به الکساندریا کشانده است، با این سخنرانی بزرگش در مورد ساخت دوباره بشریت و آن قدر در این امر موفق شده که مجسمه‌ای به یادبودش ساخته‌اند… اما در نهایت، مُرده‌ها برنده شدند، جوامع دوباره سقوط کردند، به نظر این بار برای همیشه… و همین می‌شد.

خب… دقیقاً پایان خوشی برای ریک و دوستانش مد نظر نبود. کرکمن ادامه می‌دهد و می‌گوید که:

ایده افتضاحی بود. بی‌حس، غم انگیز… تمام داستان را بی‌معنی می‌کرد. چه می‌توانم بگویم… جوان بودم و اکثر پایان‌هایی که در آن وقت نوشتم یا ایده‌شان را داشتم… نسبتاً بی‌حس بودند. پس این پایان… بعد از این که طراحی‌اش کردم به طرز خجالت آوری بد بود اما به غیر از آن، آماده نبودم که این سری را به اتمام برسانم. نه به این زودی.

البته که او داستان را در آن مرحله به اتمام نرساند و برای بیش از 100 شماره دیگر هم به روایتش ادامه داد. اما حالا واقعاً وقت پایان The Walking Dead رسیده. پایانی که در آن ریک در جلوی چشمان خوانندگان توسط یک آدم بی‌تجربه، در تخت خواب خود به قتل می‌رسد. خوانندگان هم فقط یک شماره بعد از آن باید با The Walking Dead خداحافظی کنند.

شما کدام پایان را می‌پسندید؟ پایانی که خیلی زود قرار بود اتفاق بیافتد؟ یا پایان رسمی داستان ریک گرایمز برای شما لذت بخش بود؟ می‌توانید نظرات خود را با ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

منبع: IGN

.کپی شد https://vgto.ir/c7

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Voldemort آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Voldemort
مهمان
Voldemort

من زیاد خوشم نیومد از پایانش.دوقسمت اخر واقعا نا امیدم کردن

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...