کاور شماره 5 از کمیک بوک DCeased به نمایش درآمد

سوپرمن زامبی می‌شود

0

Tom Taylor، Trevor Hairsine و Stefano Gaudiano شخصیت‌های زیادی از دنیای دی‌‍سی را در کمیک بوک‌های DCeased استفاده کرده‌اند. با وجود این که قرار است این سری کوتاه با شش شماره به اتمام برسد اما به نظر با مشخص شدن کاور شماره 5 از این کمیک بوک‌ها متوجه می‌شویم ماجرا تازه در حال داغ شدن است.

خطر اسپویل: این خبر قرار است نقاط مهمی از داستان کمیک بوک‌های DCeased را لو بدهد. اگر می‌خواهید تجربه مطالعه این کمیک بوک‌های کوتاه برایتان جذاب بماند از خواندن ادامه متن صرف نظر کنید.

Tom Taylor این کاور را که توسط Joshua Middleton طراحی شده، در توییتر منتشر کرد. کاور، تصویری از واندروومن را نشان می‌دهد که خونی شده است و در مقابل سوپرمن قرار گرفته. سوپرمنی که به نظر در این داستانِ غیراصلیِ دی‌سی دچار همان بلایی شده که قبلاً شخصیت‌هایی مثل سایبروگ، گرین لنترن (هال جردن)، نایتوینگ، آکوامن، رابین (تیم دریک)، پرندگان شکاری و حتی بتمن و جوکر را نیز تبدیل به زامبی کرده است. واندروومن شمشیر و سپر معروفش را نیز در دست دارد اما معلوم نیست که این ابزارها توانایی مقابله با سوپرمنی را داشته باشند که حالا حتی مغز چندان سالمی هم در سر ندارد.

Joshua Middleton هنرمندی‌ست که بیش‌تر به خاطر آثارش در کمیک بوک‌های Nyx، X-Men Unlimited و New Mutants مشهور است. این هنرمند حتی در سال 2004 نامزد کسب جایزه آیزنرِ «بهترین طراح کاور» شده بود.

البته نکته جالب در مورد کاورهایی که از شماره‌های قبلی دیده‌ایم این است که تقریباً کاور با محتوای داستان تطابق چندانی نداشتند و صرفاً به گونه‌ای برای بازار گرمی و جذب مشتری طراحی شده بودند. آیا این شماره هم این چنین است؟ تا خودمان کمیک بوک را به دست نگیریم (یا روی صفحه نمایش ورق نزنیم) متوجه نخواهیم شد.

داستان کمیک بوک‌های DCeased از این قرار است که با دخالت دارک‌ساید، معادله پاد ماده باعث خلق ویروسی تکنو-ارگانیک شد که به سرعت زمین را در بر گرفت و خیلی از قهرمانان و شرورهای دنیای دی‌سی را آلوده کرد.

تا به حال سه شماره از این کمیک بوک‌ها عرضه شده. شماره 4 از کمیک بوک DCeased در تاریخ هفتم ماه آگوست (16 مرداد) و شماره 5 هم در ماه سپتامبر منتشر خواهند شد.

منبع: Comic Book Resources

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...