ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

انیمه

با ۱۷ زوج دوست داشتنی انیمه ای آشنا شوید

هواداران انیمه، تعداد زیادی زوج‌های انیمه‌ای مورد علاقه خودشان را دارند تا آن‌ها را ببینند و برایشان هورا بکشند. حال می‌خواهد این قضیه، درباره شیمی قوی بینشان هنگامی که با هم هستند باشد یا به ...

اهورا نصرالهی
نوشته شده توسط اهورا نصرالهی | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۹

هواداران انیمه، تعداد زیادی زوج‌های انیمه‌ای مورد علاقه خودشان را دارند تا آن‌ها را ببینند و برایشان هورا بکشند. حال می‌خواهد این قضیه، درباره شیمی قوی بینشان هنگامی که با هم هستند باشد یا به بامزه بودنشان در کنار هم اشاره کند. برای من، به شخصه، وقتی این قضیه جذاب است که دو شخص متضاد به هم جذب شوند. می‌دانم که کلیشه‌ای به نظر می‌رسد اما این کنش و واکنش بین شخصیت‌ها، آن هم وقتی که نمی‌توانند هنوز با یکدیگر کنار بیایند و در نهایت، چیزی آن‌ها را به هم وصل می‌کند، همیشه برایم جذاب بوده است. پس بیایید وقت را تلف نکنیم و به سراغ بهترین و دوست داشتنی‌ترین زوج‌های انیمه‌ای برویم. همراه ویجیاتو باشید.

همچنین اگر طرفدار دنیای انیمه‌های رمنس هستید، مقاله مرتبط با بهترین انیمه های عاشقانه را نیز از ویجیاتو بخوانید.

اما این پایان‌کار نیست، شما می‌توانید مقاله بعدی از ویجیاتو را که تحت عنوان انیمه عاشقانه اکشن منتشر شده است را نیز بخوانید.

یاتو و هیوری

یاتو و هیوری، زوج انیمه Noragami
انیمه Noragami
ژانراکشن، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟یاتو در طول سریال، آن محبت و وفاداری را نشان می‌دهد و این احساس، دو طرفه است
شماره یکم

در ابتدا، به خاطر حجم زیاد سریال‌های دیده نشده، علاقه‌ای به دیدن Noragami نداشتم. اما بعد از هر قسمت، درگیر این سریال شدم. در داستان، خدایی وجود دارد که گاهی رفتارهای بچه‌گانه، مسخره و بدی انجام می‌دهد، اما هرچه خودش را بهتر می‌کند و می‌بینید که رابطه‌اش را هیوری رشد می‌کند، متوجه مهربانی و وفاداری او خواهید شد. لحظه‌ای است که آن دو به تماشای آتش بازی می‌نشینند که شما متوجه می‌شوید چقدر این محبت، دوطرفه است که این قضیه، در ادامه جذاب‌تر هم می‌شود.

ایچیگو و اوریهیمه

ایچیگو و اوریهیمه، زوج انیمه Bleach
انیمه Bleach
ژانراکشن، ماجراجویی، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟عشق و وفاداری که ایچیگو به اوریهیمه دارد و شخصیت لطیف اوریهیمه در برابر او
شماره دوم

ایچیگو یک شخص با اراده، کله شق و یک کله خراب بد اخلاق و اوریهیمه مهربان، حساس و نرم زبان است، حتی وقتی که ایچیگو با تندی حرف می‌زند. این عشق و وفاداری ایچیگو نسبت به دوستانش است که به او اجازه می‌دهد در آخر، عاشق یکی از این دوستانش، اوریهیمه شود. این عشقی است که مایل‌ها دور از دسترس به نظر می‌رسد و مانگا نیز آینده بین این دو را به تصویر کشیده است و در فصل جدید Bleach، رابطه این دو بهتر از قبل نیز می‌شود.

الیزابت و ملیوداس

ملیوداس و الیزابت، زوج انیمه Seven Deadly Sins
انیمهSeven Deadly Sins
ژانرماجراجویی، اکشن، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟ملودایس برای رسیدن به الیزابت، درد زیادی را تحمل می‌کند
شماره سوم

اگر شما Seven Deadly Sins را دیده باشید، می‌دانید که بسیاری از شخصیت‌ها در یک فرم یا فرم دیگری برای عشق مبارزه می‌کنند. هیچ کدامشان به پای ملودایس نمی‌رسند، کسی که هزاران سال بابت دیدن مردن متوالی معشوقه‌اش، الیزابت، شکنجه می‌شد و این قضیه را تحمل می‌کرد. شکنجه‌ای که تحت تاثیر نفرین پدرش بر روی الیزابت بود. این قضیه تا پایان سریال بدین شکل می‌ماند و ما در نهایت، بعد از اینکه شاه شیطان ( Demon King) را شکست دادند و خودشان را از شر این نفرین خلاص کردند، می‌بینیم که این زوج باهم ازدواج و تا پایان عمرشان، به شادی زندگی می‌کنند.

تاتسومی و مینه

تاتسومی و مینه، زوج انیمه Akame Ga Kill
انیمه !!!Akame Ga Kill
ژانراکشن، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟مینه برای نجات دادن تاتسومی خودش را به خطر می‌اندازد
شماره چهارم

این زوج، شاید یکی از تراژیک‌ترین موارد این لیست باشد. مینه، عشقش را به عضو جدید یورش شب (Night Raid)، تاتسومی، ابراز نمی‌کند تا زمانی که به شدت آسیب می‌بیند. رابطه آنان چیزی خارج از رابطه درون حیاط مدرسه است اما بعد از آنکه مینه، خودش را برای نجات دادن تاتسومی بعد از آنکه گیر می‌افتد، ارزش دیدنش بالا می‌رود. اگر به گذشته نگاهی بیاندازیم، متوجه می‌شویم که آن مسخره و اذیت کردن‌های او، راه و روش مبارزه مینه نسبت به پسر این شهر کوچک بود تا نسبت به او احساساتی پیدا نکند.

رنجی و روکیا

رنجی و روکیا، زوج انیمه Bleach
انیمه Bleach
ژانراکشن، ماجراجویی، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟رنجی و روکیا حاضرند برای نجات هم، جان خود را به خطر بیاندازند
شماره پنجم

رنجی و روکیا عشقی را با هم به اشتراک می‌گذارند که از جوانی برایشان نوشته شده بود. آن‌ها چیزی را تشکیل می‌دهند که نه تنها آنها را به سمت شینیگامی‌های بهتری شدن سوق می‌دهد، بلکه گاهی اوقات زندگی‌شان را برای یکدیگر به خطر می‌اندازند. حتی وقتی که به نظر می‌رسد روکیا و ایچیگو شاید با هم چیزی باشند، تنها بودن با رنجی، به خاطر عشقی که به یکدیگر دارند، قابل درک است.

ناروتو و هیناتا

ناروتو و هیناتا، زوج انیمه Naruto
انیمهNaruto/ Naruto: Shippuden
ژانراکشن، ماجراجویی، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟ماجراها و تلاش‌هایی که این دو برای رسیدن به یکدیگر دارند
شماره ششم

یک عاشقانه دیگر که مایل‌ها از رخ دادن دور است اما بعد از دو سریال و یک فیلم، این دو بالاخره عشقشان را به هم ابراز می‌کنند. هیناتا سال‌ها شیفته ناروتو بود اما خجالتی و آرام صحبت کردنش، جلوی او را می‌گرفت و ناروتو بسیار تلاش می‌کرد که جلب توجه کند و در نهایت، این جریان هواداران را خسته کرد. با این حال وقتی آن لحظه اتفاق می‌افتد، شما برداشته شدن یک وزنه را از روی خود احساس می‎‌کنید در حالی که تقدیر شده این دو به هم برسند، در حالی که تاریخی که گذراندند می‌تواند به صورت پایان بندی یک کتاب در بیاید در حالی که عشقشان انتهایی ندارد و در حالی که ما این عشق را همچنان در Boruto: Naruto Next Generations می‌بینیم.

بیشتر بخوانید:

کیریگایا و یوکی

کیریگایا و یوکی، زوج انیمه Sword Art Online
انیمه Sword Art Online
ژانراکشن، ماجراجویی، فانتزی، عاشقانه
چرا دوست داشتنی‌اند؟این دو، حاضرند هرکاری کنند که از دنیایی مجازی خلاص شوند و در زندگی واقعی به عشقشان ادامه دهند
شماره هفتم

هیچ عاشقانه‌ای از ابتدا تا انتهایش مانند این انیمه بی‌نقص نیست. علاقه شدید کیریگایا به یوکی، داستان را از فصل اول تا فصل سوم روی دوش‌های خودش می‌کشد و در حالی که بیشتر انگیزه‌های کیریگیا از معشوقه‌اش، یوکی سرچشمه می‌گیرد. این رابطه از آنجایی تاثیرگذار می‌شود که شما نه خسته می‌شوید و نه احساس تنفری به آن نشان می‌دهید. شما عشق بین دو شخصیت که در دنیایی مجازی برای همیشه گیر افتاده‌اند را می‌توانید درک کنید درحالی که سعی می‌کنند از آنجا فرار کنند تا بتوانند عشقشان را در دنیای واقعی ادامه دهند. یک نوع وفاداری همراه شده با مهارت‌های شمیشیرزنی‌اش که شاید جواب چرایی خواستنی‌ بودن کیریگایا، هنگامی که در کنار بقیه زنان بازی است را بدهد.

بیشتر بخوانید:

آسوما و کورنای

آسوما و کورنای، زوج انیمه Naruto
انیمه Naruto: Shippuden
ژانراکشن، ماجراجویی، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟برای اینکه بتوانند برای دانش آموزانشان استادان خوبی باشند، عشقشان را مخفی نگه داشتند
شماره هشتم

یک زوج تراژدیک که هیچوقت عشقشان را عمومی نکردند اما تمامی دانش آموزان، از رابطه‌شان خبر داشتند. این دانش آموزان را خلق لحظات بامزه‌ای هدایت می‌کند که بدون وقفه، از زمانی که آن دو باهم می‌گذرانند سوال بپرسند و آسوما همیشه از جواب دادن طفره می‌رود. امید بود که در آخر، این دو عشقشان را بیشتر از قبل آشکار و شکوفا کنند اما مرگ آسومی، قلب بسیاری از هواداران را شکست مخصوصاً وقتی که مشخص شد کورنای حامله نیز است. این دو لیست را تکمیل می‌کنند، استادانی از خود گذشته که دیوانه‌وار عاشق هم بودند و تصمیم گرفتند عشقشان را مخفی نگه دارند تا زمان بیشتری را بتوانند برای دانش آموزانشان بگذارند.

کنشین و کائورو

کنشین و کائورو، زوج انیمه Rurouni Kenshin
انیمه Rurouni Kenshin
ژانراکشن، ماجراجویی، عاشقانه، کمدی
چرا دوست داشتنی‌اند؟گرما و آرامش طلبی که بین این دو وجود دارد
شماره نهم

لحظه‌ای که به کنشین توسط کائورو حمله می‌شود، می‌توان متوجه شد که بین این دو چیزی در جریان است. همانطور که انتظار می‌رفت، بعد از ۶۵ قسمت ما بالاخره می‌بینیم قاتل سابق، از زنی که در تلاش بوده محافظ او باشد،‌ از او خواستگاری می‌کند. گرما و آرامش طلبی کنشین همیشه بدین معنا بوده که زنانگی قوی کائورو را تکمیل کند که همین مورد، خواستگاری‌شان را دلچسب کرد.

بیشتر بخوانید:

ادوارد و وینری

ادوارد و وینری، زوج انیمه Fullmetal Alchemist: Brotherhood
انیمه Fullmetal Alchemist: Brotherhood
ژانراکشن، ماجراجویی، دراما، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟پیوندی که از کودکی‌شان بسته و رفته رفته، مسبب عاشق شدنشان شد.
شماره دهم

رابطه بین این دو، همیشه به عنوان چیزی کمیک گونه باقی ماند و دلیلش هم این است که وینری، تنها کسی است که می‌تواند اجزای مکانیکی ادوارد را بسازد و تعمیر کند. شیمی بین این دو همیشه بینشان در جریان بود، اگرچه آن به خاطر اینکه ادوارد، تنها وقتی به چیزی نیاز داشت به وینری سر می‌زد، چیزی خشک و سرد به نظر می‌رسید. با این وجود، به دلیل آنکه این دو در بچگی، زمان‌هایی را با هم به اشتراک می‌گذاشتند، این عشق آرام آرام خودش را نشان می‌دهد و این قضیه، سبب شد که در حال آن‌ها عاشق همدیگر شوند که بخواهند آن را به یکدیگر ابراز کنند. زمانی آن اوج می‌گیرد که آن‌ها بالاخره احساسی که به همدیگر دارند را نشان می‌دهند درست قبل از آنکه ادوارد دوباره سراغ ماجراجویی‌هایش برود، با این تفاوت که حالا، او کسی را دارد که بخواهد به سمتش برگردد.

بیشتر بخوانید:

اینویاشا و کاگومه

اینویاشا و کاگومه، زوج انیمه Inuyasha
انیمهInuyasha
ژانراکشن، ماجراجویی، فانتزی، عاشقانه
چرا دوست داشتنی‌اند؟کاگومه جان خود را برای اینویاشا به خطر می‌اندازد و کاگومه همیشه عاشق او بوده و می‌ماند.
شماره یازدهم

لحظه‌ای که همه می‌دانستند بالاخره اتفاق می‌افتد و این دو به هم می‌رسند. لحظه‌ای کاملاً کلیشه‌ای اما وقتی که رخ می‌دهد، به شدت به دلتان می‌نشیند. کاگومه جانش را به خطر می‌اندازد و نیمه شیطان را وسط تبدیل شدن او می‌بوسد تا جانش را نجات دهد. با در نظر گرفتن آن، همانند ناروتو ما این لحظه را در یکی از فیلم‌های این انیمه هستیم. اما این عشق، این دو را به هم نزدیک‌تر کرد، زیرا اینویاشا همیشه به عنوان مردی عاشق خود را نشان می‌داد.

بن و الاین

بن و الاین، زوج انیمه Seven Deadly Sins
انیمهSeven Deadly Sins
ژانرماجراجویی، اکشن، فانتزی
چرا دوست داشتنی‌اند؟میزان گذشتگی که این دو برای همدیگر، به خصوص بن دارند.
شماره دوازدهم

بن و الاین از آن دسته عاشقانی هستند که رابطه‌شان بر روی صحنه، مسخره به نظر می‌رسد. الاین نژادی مربوط به پریان دارد و چهره‌اش بچگانه به نظر می‌رسد، اگرچه سنش به بالای هزار سال می‌رسد. چیز زیبایی که درباره این زوج وجود دارد، این است که علی رغم تمامی مشکلاتی که سد راهشان، همانند دیگر زوج‌های Seven Deadly Sins وجود دارد، در کنار همدیگر به مبارزه کردن ادامه می‌دهند. بن امیدش را به عشق از دست می‌دهد بعد از اینکه دید هدیه جاودانگی او، به قیمت مردن الاین تمام شد و بعد به لطف ده فرمان، او به مدت محدودی از مرگ برمی‌گردد و بن مصمم است هرجور که شده، فرصتی دوباره برای زندگی کردن به الاین بدهد. البته به لطف متد جذاب بن، او این توانایی را دارد که بفهمد چگونه قدرت نامیرایی‌اش را فدای الاین کند. صحنه‌ای که همچنان توانایی در آوردن اشکتان را دارد.

یوسوکه و کیکو

طرحی مینیمال از یوسوکه و کیکو، زوج انیمه Yu Yu Hakusho
انیمه Yu Yu Hakusho
ژانراکشن، کمدی، ماورا طبیعه
چرا دوست داشتنی‌اند؟حس مسئولیت پذیری که کیکو به او دارند و باهم در دنیایی شیطانی می‌سوزند و می‌سازند.
شماره سیزدهم

یوسوکه و کیکو یکی دیگر از آن زوج‌های عاشقی هستند که دوران کودکی را باهم گذراندند و حال، یک رابطه قوی بینشان ایجاد شده است. کیکو از آن دسته دخترانی است که حوصله چرت و پرت را ندارند و حاضر است مقداری منطق را بعضی اوقات به صورت یوسوکه بکوبد که او لیاقت این کتک را دارد. اگرچه شاید او بعضی اوقات بداخلاق به نظر برسد، اما عشق او به یوسوکه همیشه مشخص است. مخصوصاً وقت‌هایی که باید با تمام دردسرهای دنیای شیطانی بسازند، درک این موضوع برای عشق او سخت است که باید با مسئولیت‌هایی که به یوسوکه داده می‌شود سر و کله بزند.

اسپایک و جولیا

اسپایک و جولیا، زوج انیمه Cowboy Bebop
انیمه Cowboy Bebop
ژانراکشن، علمی تخیلی
چرا دوست داشتنی‌اند؟انگیزه آن‌ها برای فرار از دنیای جنایت و شروع زندگی جدید
شماره چهاردهم

اگرچه ما زیاد این زوج را کنار هم ندیدیم، مرگ تقلبی اسپایک انگیزه او برای این بود که در کنار جلولیا باشد. بدون اغراق، آن‌ها گذشته‌ای پیچیده داشتند و شاید هم مقداری رفتارهای سمی داشتند اما می‌خواستند که از دنیای خلافکاری فرار کنند و شروعی جدید، چیزی بود که به آن امید داشتند. البته که آن جور می‌خواستند نشد. آن دو در پایان جان خودشان را از دست دادند و دوست دارم اینگونه فکر کنم که اسپایک و جولیا، در زندگی پس از مرگ در کنار همدیگر هستند.

بیشتر بخوانید:

اوچاکو و میدوریا

میدوریا و اوچاکو، زوج انیمه My Hero Academia
انیمهMy Hero Academia
ژانراکشن
چرا دوست داشتنی‌اند؟علاقه‌ای که به یکدیگر دارند و به شدت برای همدیگر مناسب هستند.
شماره پانزدهم

با اختلاف زیاد، اوچاکو و میدوریا یکی از پتانسیل‌دارترین زوج‌های این لیست هستند. اگرچه آنها همچنان احساساتشان را به هم نشان نداده‌اند، کاملاً واضح است که این دو عمیقاً به هم اهمیت می‌دهند و در مورد اوچاکو، او از احساساتش برای میدوریا استفاده می‌کند نه برای اینکه حواسش پرت شود، بلکه برای اینکه انگیزه پیدا کند تا به قهرمانی بهتر تبدیل شود. این از دسته عاشقانه‌هایی است که نمی‌توانید تا لحظه شکوفا شدنش جلوی خود را بگیرید، آن هم به خاطر اینکه این دو بسیار مهربان و به شدت برای یکدیگر مناسب هستند. مطمئنم وقتی که روزش برسد، هواداران برایشان هورا می‌کشند چون که برای مدتی طولانی، سر آن اذیت شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

توکا و کانکی

توکا و کانکی، زوج انیمه Tokyo Ghoul
انیمه Tokyo Ghoul
ژانراکشن، فانتزی، ترسناک
چرا دوست داشتنی‌اند؟پایان خوش و زیبایی که برایشان رقم می‌خورد.
شماره شانزدهم

از همان لحظه‌ای که این دو شخصیت معرفی می‌شوند، شما این حس را دارید که دست تقدیر قرار است آن‌ها را به هم برساند. آن‌ها چیزای زیادی را به عنوان غول‌های همکار بایکدیگر می‌گذرانند و مخصوصاً وقتی که کانکی خاطره‌هایش را فراموش می‌کند، همه این چیزها وقتی دیدنش لذت بخش می‌شود که این دو دوباره باهم متحد می‌شوند. البته که در آخر، این دو آرزوی تماشاچیان را برآورده می‌کنند. بعد از یک کمین کردن همدیگر را می‌بوسند و باهم می‌خوابند که این قضیه، منجر به حامله شدن توکا می‌شود که بعد از آن، باهم ازدواج می‌کنند، بچه‌دار می‌شوند و یک خانواده کوچک تشکیل می‌دهند. برای چنین سریال خشنی، چنین عاشقانه‌ای توانست سریال را نرم و لطیف کند و یک پایان فوق العاده برای این زوج فوق العاده رقم بزند.

هیرو و زیرو تو

هیرو و زیرو تو، زوج انیمه Darling in the FRANXXX
انیمه Darling in the FRANXX
ژانراکشن، درام، عاشقانه، علمی تخیلی
چرا دوست داشتنی‌اند؟این دو برای عشقشان می‌جنگند و به هم قول می‌دهند تا ابد در کنار هم باشند.
شماره هفدهم

حس می‌کنم که خط داستانی سریال، قرار بود در نهایت به عاشقانه آن ختم می‌شود، منظورم این است که محض رضای خدا اسم زوج‌های این سریال "darling" است! به هر حال، داستان این دو قرار است به در کنار هم بودن ختم شود. دیدن اینکه زیرو تو در حال تلاش برای تبدیل شدن به یک انسان بود تا بتواند با معشوقه انسانش، کسی که او را نمی‌شناخت، هیرو باشد. این رابطه پر فراز و نشیب، از آن‌هاست که در کتاب‌ها دیده می‌شود و ما زیر و بم‌هایش را می‌بینیم. اما در نهایت، عشق آن‌ها نه تنها خط داستانی ترسناک FRANXXX را ساخت، بلکه چیزی بود که زیرو تو را به انسان تبدیل کرد و به هیرو دلیلی برای جنگیدن داد. آن‌ها به هم دیگر قول دادن تا ابد با هم باشند و خوشخبتانه، همینطور هم شد.

فهرست دوست داشتنی ترین زوج های انیمه ای ویجیاتو همینجا به اتمام می‌رسد. به نظر شما بهترین زوج های انیمه ای در تاریخ این سریال‌ها کدام زوج بودند؟ آیا موردی است که دلتان بخواهد به این لیست اضافه کنید؟ حتما نظر خود را با ما در مورد دوست داشتنی ترین زوج های انیمه ای که در ذهنتان دارید، در میان بگذارید.

دوست داشتنی ترین زوج انیمه ای کدام ها هستند؟

الیزابت و ملیوداس، یاتو و هیوری و ایچیگو و اوریهیمه از محبوب ترین زوج های انیمه ای هستند

اوچاکو و میدوریا و یک زوج هستند ؟

اگرچه آنها همچنان احساساتشان را به هم نشان نداده‌اند، کاملاً واضح است که این دو عمیقاً به هم اهمیت می‌دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (16 مورد)
 • parsa-khafan
  parsa-khafan | ۳ خرداد ۱۴۰۲

  ارن و میکاسا
  جان و میکاسا
  برتولت و انی لئون هارت
  داخل اتک آن تایتان
  میتسوهو و تاکی داخل اسم تو

 • Chaos-Master
  Chaos-Master | ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

  گوکو و چی‌چی تو دراگون بال رو یادتون رفت
  گوکو وقتی بچه بود با چی‌چی آشنا میشه ولی چون نمیدونسته ازدواج چیه فکر می‌کنه غذا هستش و تو بچی بهش میگه بله
  چند سال بعد چی‌چی چون فکر می‌کنه گوکو بهش خیانت کرده تو تنکایچی بودکای یا همون مسابقات بین‌المللی هنر های رزمی شرکت می‌کنه تا گوکو رو گوش مالی بده ولی مبارزه به عروسی تبدیل میشه
  تو همین انیمه وجیتا و بولما رو داریم که بولما یه دختر پولدار نابغه هستش و وجیتا شخصیت منفی اصلی آرک اول و یه جنگ سالار بزرگ که خیلی یهویی عاشق هم میشن و قبل ازدواج رسمی بچه دار میشن

 • ali_mohseny
  ali_mohseny | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

  ارن و میکاسا ؟

  • یونس
   یونس | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

   اسپویل ریز قابل حدس:
   .
   .
   .
   طفلیا هیچوقت به هم نرسیدن
   خیلی بد بود
   وقتی هم به هم رسیدن که دیگ دیره شده

 • DJMystery
  DJMystery | ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

  هوری و میامورا هم خوب بودن ...

 • ابوالفضل جعفری
  ابوالفضل جعفری | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  زوج های اصلی داخل انیمه های Clannad، Fruits Basket و Kaguya-Sama هم جا داشت که در این لیست حضور داشته باشند. البته از این مدل رابطه‌های پرطرفدار زیاده و دائما هم داره بهشون اضافه میشه (خصوصا تو دنیای مانگا و لایت ناول‌هایی که هنوز اقتباس نشدن)

 • Shadi.h
  Shadi.h | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  یاتو و هیوری>>>
  ولی من زیاد از میدوریا و اوچاکو خوشم نمیاد

 • Wind
  Wind | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  کریتو و آزوکا
  توکا و کانکی
  ناروتو و هیناتا
  وایولت و گیلبرت

 • Mehran-Game-Maker-Fan-Of-Doom
  Mehran-Game-Maker-Fan-Of-Doom | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  David و Lucy تو سایبرپانک؟
  کاگویا و میکویی تو کاگویا ساما؟
  میرانا و دویون و اینوکر و سلمنه تو دوتا؟
  میسا و لایت تو دث نوت؟

  • Wind
   Wind | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

   تا دلت بخواد زوج هست، اینا یه چند تا رو معرفی کردن.

 • Matin-Artorias
  Matin-Artorias | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  یه سلام ویژه به اونایی که کاراکتر zero two رو بدون نگاه کردن انیمه اش و یا مطالعه در موردش میشناسن...

  • mehradofski
   mehradofski | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

   پاره
   .
   .
   .
   پ.ن : اولین باره که به قدری با کسی موافقم که براش مینویسم پاره .

  • homayoun2011
   homayoun2011 | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

   سلام داداش
   اصن این انقدر ترند شده بود 2020 بازی های بچگونه هم میکردم آخر تو تبلیغ میدیدمش

   • Matin-Artorias
    Matin-Artorias | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

    منظورم چیز دیگری بود ولی درسته

 • mamomran
  mamomran | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  یادی کنیم از David و Lucy
  که می‌خواستند به ماه سفر کنند
  (Cyberpunk edgeruners)

 • jiqjwhs8enqjo
  jiqjwhs8enqjo | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  متاسفانه هیچ وقت اونقدر انیمه های شونن رومنس شگفت انگیزی نداشتن ( یا حداقل من ندیدم )
  چون معمولا از کاراکتر های دختر فقط برای فن سرویس استفاده میکنن( ملودیاس و الیزابت....) .
  ولی خیلی هاشونم دلنشین میشه
  یویوهاکوشو رو من دارم می بینم
  کلا تا ۲۰ قسمتی که من دیدم اون بخش تلاش های کیکو برای برگردوندن یوسکه واقعا زیبا بود و کلا ناراحتی برای مرگش (دوستان اسپویل نیست. کل انیمه راجب همینه که یوسکه همون اول قسمت میمیره و بعد ماجراها شروع میشه)

مطالب پیشنهادی