ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

پایان «سه جوکر» پر دل و جرئت‌ترین پایان تاریخ داستان‌های بتمن است

وقتی بتمن نه با یک جوکر، بلکه با سه جوکر مقابله می‌کند

۰

جیسن فبوک (Jason Fabok) با اظهار نظر جدید خود باعث شده انتظارات نسبت به کمیک Batman: Three Jokers که یک سری کوتاه تحت لیبل DC Black با نویسندگی جف جانز و تصویر سازی خودش است بالا برود.

جیسن در پاسخ به یک توییت که در مورد بحث برانگیزترین نظرات مخاطبان در مورد بتمن پرسیده بود پاسخ داد که:

کمیک «سه جوکر» بیش از چهار سال در مرحله تکمیل شدن قرار گرفته و جرقه شروع آن از شماره 42 کمیک Justice League (تاریخ انتشار در ماه ژوئن سال 2015 به نویسندگی جف جانز و تصویر سازی جیسن فبوک) زده شد.

در این شماره، بتمن از قدرتی که به واسطه تخت موبیوس (Mobius Chair) به دست آورده استفاده کرد و دو سوال که همیشه ذهنش را درگیر کرده بود پرسید: اول این که واقعاً چه کسی والدینش را کشت و دوم در مورد اسم واقعی جوکر بود.

هر چند هشت ماه طول کشید تا با انتشار شماره 50 کمیک Justice League و شماره 1 کمیک DC Universe: Rebirth جواب داده شده به سوال دوم برای خوانندگان مشخص شود. پاسخی که بتمن از تخت موبیوس در مورد هویت جوکر به دست آورده بود «سه نفر هستند» بود.

در ماه ژوئن، فبوک اعلام کرد که به سختی روی این سری کوتاه در حال کار کردن است و تصویرسازی این پروژه دو برابر هر کدام از کارهای قبلی‌اش طول می‌کشد. او در این مورد گفته بود: «می‌خواهم هر چه را که می‌توانم برای خوانندگان تقدیم کنم.»

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای شماره 1 کمیک Batman: Three Jokers اعلام نشده. با این حال طبق توئیت جیسن فبوک، طرفداران می‌توانند منتظر اولین شماره این داستان مورد انتظار را در سال آینده میلادی باشند.

منبع: Comic Book Resources

.کپی شد https://vgto.ir/1r3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...