ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دموی بازی Final Fantasy VII Remake و عنوان Patapon 2 Remastered به پلی‌استیشن استور اضافه می‌شوند

معجزه کریسمس به شیوه اسکوئر انیکس

۰

همزمان با کریسمس، خبری خوش برای طرفداران بازی‌های اسکوئر انیکس منتشر شده و اینطور به نظر می‌رسد که تجربه بازی Final Fantasy VII Remake زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت، میسر شود.

به گفته Gamstat، وبسایتی که آمار آپلود بازی‌ها روی پلی‌استیشن استور را منتشر می‌کند، دموی بازی Final Fantasy VII Remake در آینده‌ای نزدیک به این سامانه اضافه می‌شود. آیکون ساده‌ای برای این عنوان منتشر شده، اما همچنان خبری از تاریخ عرضه یا محتوای این دمو نیست. البته، اسکوئر انیکس هنوز رسما این خبر را تأیید نکرده که موجب شده این موضوع در حد یک شایعه باقی بماند.

همچنین این وبسایت خبر از عرضه بازی Patapon 2 Remastered بر روی این سرویس خبر داده و اینطور به نظر می‌رسد که ساخت این عنوان ادامه یافته. با توجه به این ظهور مجدد پاتاپون 2 می‌توان تیجه گرفت که این نسخه ریمستر شده از بازی پلی‌استیشن پرتابل سال ۲۰۰۸ آماده عرضه است و به زودی شاهد انتشار گسترده آن خواهیم بود.

Patapon 2 Remastered در سال ۲۰۱۷ و در جریان PSX معرفی شد، اما پس از آن شاهد انتشار هیچ خبری درباره آن نبودیم و اینطور به نظر می‌رسید که تولید آن رها شده. نسخه اول پاتاپون نیز ریمستر و در همان سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود. با اینکه این خبر به طور رسمی تأیید نشده، بسیاری از طرفداران در رابطه با انتشار این عنوان ابراز خوشحالی کرده‌اند.

در صورت تأیید شدن این خبر توسط اسکوئر انیکس، می‌توانید این خبر را از ویجیاتو بخوانید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: 10 اتفاق مهمی که در E3 2019 شاهدشان بودیم

.کپی شد https://vgto.ir/223

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...