بازی رومیزی جدید Riot Games در راه است

بلف بزنید و برنده شوید

۰

استودیو رایت گیمز، توسعه‌دهنده بازی League of Legends رسما خبر داد در حال کار روی یک بازی رومیزی جدید است. این بردگیم تازه که Tellstones: King’s Gambit نام خواهد داشت، بر اساس Runeterra از بازی Legends of Runeterra که بزودی منتشر خواهد شد، ساخته شده.

Tellstones: King’s Gambit در واقع سبکی از یک بازی رومیزی سبک «بلف زدن» است؛ یعنی در آن بازیکنان می‌بایست برای پیشرفت و به دست آوردن اهرم قدرت، در موقعیت‌های مناسب و به صورت نامحسوس دروغ بگویند یا دروغ گفتن حریف را تشخیص دهند. قوانین دقیق و مشخص این بازی رومیزی که در دست توسعه قرار دارد هنوز اعلام نشده، اما می‌دانیم که ۲ تا ۴ نفره خواهد بود و «بسیار کوچک‌تر و سریع‌تر» از دیگر بردگیم این استودیو یعنی Mechs vs Minions است.

بازی رومیزی قبلی رایت گیمز در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شد؛ طبق آنچه پیش از این اعلام شده، رایت همزمان ساخت چند بازی رومیزی را در برنامه دارد، ولی نام و مشخصاتشان هنوز معلوم نیست. گفتنی است تاریخ انتشار بردگیم Tellstones: King’s Gambit هم اعلام نشده.

Riot Games اخیرا روزهای شلوغی را سپری می‌کند؛ تا جایی که به طور همزمان چند بازی ویدیویی برای کامپیوتر و موبایل و چندین پروژه مختلف را در دست توسعه دارد. بازی تک‌نفره Ruined King بر اساس League of Legends هم ماه پیش در جریان رویداد The Game Awards 2019 رونمایی شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – بزرگترین جایزه تاریخ بازی های ویدیویی به چه کسی رسید؟

.کپی شد https://vgto.ir/2df

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...