ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی‌های Kingdom Come: Deliverance و Aztez را به صورت رایگان دانلود کنید

بازی رایگان بعدی اپیک استور هم حسابی هیجان انگیز است

۰
انارگیفت

در حال حاضر با مراجعه به اپیک گیمز استور استور می‌توانید به بازی‌های Kingdom Come: Deliverance و Aztez به صورت رایگان دسترسی داشته باشید و با اضافه کردن آن‌ها به آرشیو، این بازی‌ها را برای همیشه نگه دارید.

Kingdom Come: Deliverance در یک دنیای قرون وسطایی می‌گذرد که طی آن شما به عنوان شوالیه باید به مرور پیشرفت کرده و خود را به فرد قدرتمندی تبدیل کنید. چگونگی پیشرفت داستان در این بازی نقش آفرینی بر عهده خودتان است و مبارزات بازی هم بسیار شبیه به واقعیت طراحی شده‌اند و جای بسیار کمی برای ارتکاب اشتباه دارید. Kingdom Come: Deliverance در ابتدا با واکنش‌های متوسط منتقدان روبرو شد اما اکنون جامعه کاربری بزرگی روی استیم دارد.

بازی دیگر عنوان مستقل Aztez است که طی آن باید با استفاده از تمام اسلحه‌هایی که در اختیار دارید، دشمنان را به شکل‌های مختلفی از بین ببرید. دست شما برای اعمال خشونت و استفاده از گجت‌های مختلف برای از بین بردن دشمنان در این بازی حسابی باز است.

باید به این نکته اشاره کرد که شما تنها تا روز ‍۱ اسفند برای دریافت این بازی‌ها به صورت رایگان فرصت دارید و بعد از آن Kingdom Come: Deliverance و Aztez تنها با پرداخت پول روی فروشگاه اپیک استور در دسترس خواهند بود.

بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز Assassin’s Creed Syndicate خواهد بود که در آن می‌توانید کنترل خواهر برادر اساسینی را برعهده بگیرید که در لندن ویکتوریایی زندگی می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

 

.کپی شد https://vgto.ir/2x2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...