ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سرویس استریم Geforce NOW حالا بیش از یک میلیون مشترک دارد

در حالی که مثل اکتیویژن، بتسدا را هم از دست داده است

۰

در حالی که انویدیا در حال حاضر اولین روزهای مسیر تازه‌اش را سپری می‌کند، سرویس استریم بازی‌های ویدیویی Geforce NOW به نقطه عطفی مهم دست یافته و حالا بیش از یک میلیون مشترک دارد. به همین مناسب انویدیا قصد دارد به نحوی از کاربرانش تشکر کند.

مجموع این تعداد از مشترکان شامل تمام اعضای سرویس رایگان و همچنین سرویس پولی انویدیا (که ۹۰ روز حق اشتراک رایگان موقت هم دریافت می‌کنند) می‌شود. مزیت اصلی این پلتفرم امکان تجربه تمام بازی‌هایی است که کاربران از طریق استیم، اپیک گیمز یا GOG خریداری کرده‌اند و حالا دیگر نیازی به تهیه مجدد آنها از طریق یک فروشگاه جدید نیست.

در حال حاضر Geforce NOW بیش از ۱۵۰۰ بازی آماده تجربه دارد، و به عنوان قدردانی از حمایت یک میلیون نفری هوادارانش، وعده می‌دهد به زودی جمع بسیار زیادی از بازی‌های جدید و متنوع نیز به این سرویس اضافه خواهد شد. انویدیا از رقم به خصوصی صحبت به میان نیاورده، ولی گمان می‌رود طی امضای قرارداد با چند ناشر دیگر، صدها بازی تازه در دسترس قرار بگیرند.

گفتنی است درست چند روز پس از راه‌اندازی نهایی، استودیو اکتیویژن تمام بازی‌هایش را از سرویس Geforce NOW بیرون کشید، که البته گویا انویدیا این قضیه را یک سوتفاهم می‌داند که خیلی زود رفع خواهد شد.

هنوز شاهد بازگشت بازی‌های اکتیویژن نبوده‌ایم، که در همین حین استودیو بتسدا نیز به عنوان دومین ناشر بزرگ، اکثر بازی‌هایش را از سرویس مورد بحث خارج کرد. هنوز علت این اتفاق اعلام نشده، اما انویدیا تاکید دارد بازی Wolfenstein: Youngblood همچنان در Geforce NOW در دسترس باقی می‌ماند. حال باید دید شرایط این پلتفرم مدعی در آینده به چه صورت خواهد بود و آیا می‌تواند به موفق‌ترین سرویس استریم بازی‌های ویدیویی در صنعت گیم تبدیل شود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – هر چه باید در مورد گوگل استیدیا بدانید

.کپی شد https://vgto.ir/2zu

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...