ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اپیک استور برنامه ارائه بازی‌های رایگانش را تا پایان سال ۲۰۲۰ تمدید کرد

۷۳‌تا بازی مجانی هم حتی کافی نیست!

۰
انارگیفت

یک سال پیش، فروشگاه اپیک گیمز برنامه ارائه بازی‌های رایگانش را شروع کرد و در مجموع بیش از ۷۰ بازی مجانی را در اختیار کاربرانش قرار داد. در واقع آنها به مناسبت افتتاح پلتفرم اختصاصی خودشان تصمیم گرفتند هر دو هفته یک‌بار یک بازی رایگان ارائه دهند، و استقبال از این موضوع باعث شد تا پایان سال ۲۰۱۹ این روند به هفته‌ای یک بازی مجانی و در نهایت هفته‌ای دو بازی رایگان ختم شود. آخر سال هم که دیدید در جریان تعطیلات کریسمس، ۱۲ بازی مجانی ارائه شد.

در حالی که بسیاری تصور داشتند این روند با ورود به سال ۲۰۲۰ به پایان خواهد رسید و برنامه ۱۲ روزه اپیک استور در واقع نوعی از خداحافظی با این کمپین بوده است، اواخر هفته قبل متوجه شدیم دو بازی دیگر برای هفته جاری در نظر گرفته شده. در این بین مدیران این پلتفرم چیزی نگفته بودند، اما حالا اپیک استور رسما تایید کرد که روند ارائه بازی‌های رایگان تا پایان سال ۲۰۲۰ تمدید شده و ادامه خواهد داشت.

نکته قابل توجهی که در این رابطه لازم است تاکید کنیم، این است که تمام اعضای لانچر اپیک استور می‌توانند این بازی‌های رایگان را به اختیار دربیاورند و آنها را برای همیشه نگه دارند. یعنی اگر تا این لحظه هیچکدام از آفرهای اپیک را از دست نداشته باشید، ۷۳‌تا بازی کامل در لایبرری خود دارید. این تعداد تا پایان سال ۲۰۲۰ تقریبا دو برابر خواهد شد. بدون حتی پرداخت یک دلار!

تصور هم نکنید تمام این بازی‌های رایگان عناوینی پیش پا افتاده یا ضعیف هستند؛ اپیک تاکنون بازی‌های بزرگ و موفقی مثل Alan Wake و Superhot و Celeste را هم رایگان کرده. به ادعای سازندگان آنچه تاکنون به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته، حدودا ۱۴۵۵ دلار ارزش دارد. دیگر خودتان می‌دانید.

در حال حاضر بازی Sundered تا پایان روز پنجشنبه مجانی خواهد بود و بعد از آن نیز جای خود را به بازی Horace خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: آیا اپیک گیمز می‌خواهد ناجی پی‌سی گیمینگ باشد؟

.کپی شد https://vgto.ir/2e3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...