ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی The Bridge را به صورت رایگان دانلود کنید

فقط برای یک هفته

۰

اپیک گیمز استور کار خودش را با ارائه بازی رایگان به کاربران شروع کرد و از آن زمان تا امروز بیشتر از ۷۰ بازی را به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار داده است. در ادامه این سیاست، شاهد رایگان شدن بازی The Bridge هستیم.

The Bridge بازی معمایی است که توسط گروهی از بازی‌سازان مستقل در سال ۲۰۱۳ برای تمام پلتفرم‌های شناخته شده توسعه داده شد. در هر مرحله از این بازی هدف اصلی کاراکتر اصلی این است که از در خارج شود. برای رسیدن او به این هدف، شما باید هر گونه مانعی که بر سر راه قرار می‌گیرد را کنار بزنید.

بازی در ابتدا با معماهای آسان آغاز می‌شود و بعد از آن به مرور شاهد معماهای سخت‌تری هستیم که شما را به چالش خواهند کشید. کاراکتر اصلی حرکات محدودی در دنیای بازی دارد و جدا از حرکت دادن او شما می‌توانید با اشیایی که در دنیای بازی دیده می‌شوند تعامل کنید.

The Bridge دارای تم هنری منحصربه‌فرد خودش هم هست و تمام مراحل بازی به صورت سیاه و سفید دنبال می‌شوند. همچنین کاراکترهایی که در دنیای این بازی با آن‌ها روبرو خواهید شد، همگی دارای ویژگی‌های ظاهری متفاوت و جالبی هستند.

شما به مدت یک هفته یعنی تا ۱۰ بهمن فرصت دارید تا The Bridge را به آرشیو اپیک گیمز استور خود اضافه کنید و بعد از آن بازی رایگان بعدی این فروشگاه مشخص خواهد شد.

یشتر بخوانید:

تماشا کنید: آیا اپیک گیمز می‌خواهد ناجی پی‌سی گیمینگ باشد؟

.کپی شد https://vgto.ir/2j3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...