ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فروشگاه اپیک گیمز حالا ۱۰۰ میلیون کاربر دارد

آماده برای رقابت با استیم

۰
انارگیفت

کمپانی اپیک تایید کرد که فروشگاه اپیک گیمز حالا بیشتر از ۱۰۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد؛ رقمی که نشان می‌دهد سیاست‌های این فروشگاه مبنی بر ارائه بازی‌های رایگان به صورت هفتگی و دادن سود بیشتر به سازندگان بازی جواب داده است.

وقتی که اپیک گیمز استور کار خود را شروع کرد برای بسیاری سوال بود که این فروشگاه در حضور استیم چگونه می‌تواند موفق عمل کند. مدیران اپیک با تمرکز روی سیاست‌هایی مبنی بر همکاری با کمپانی‌هایی مثل یوبیسافت موفق شدند که محتوای انحصاری برای پلتفرم خود ایجاد کنند.

ارائه بازی‌های رایگان به صورت هفتگی نیز ترفند دیگری بود که هر گیمری را مجاب می‌کرد تا یک اکانت اپیک گیمز استور داشته باشد. در ضمن از حضور فورتنایت روی این پلتفرم هم نباید غافل شد، عنوانی که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پدیده‌های گیم در چند سال اخیر، موفقیت‌های زیادی را به دست آورده است.

البته این فروشگاه هنوز کمبودهای زیادی دارد و باید منتظر ماند و دید که توسعه‌دهندگان چگونه می‌خواهند با اضافه کردن قابلیت‌های متنوع‌تر، اپیک گیمز استور را برای رقابت جدی‌تر با استیم آماده کنند. در حال حاضر تنها می‌دانیم که این فروشگاه در سال ۲۰۲۰ هم قرار است همچنان به ارائه دادن بازی‌های رایگان ادامه دهد.

شما چه توقعاتی از اپیک استور دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: آیا اپیک گیمز می‌خواهد ناجی پی‌سی گیمینگ باشد؟

.کپی شد https://vgto.ir/2e9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...