ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دشمن اصلی انتقام‌جویان در فیلم Avengers 5 کیست؟

مثلا هالک گزینه بدی نیست

۱۲
انارگیفت

فیلم Avengers 5 چه زمانی اکران می‌شود؟ این پرسشی است که هواداران فیلم‌های مارول به دنبال پاسخ آن می‌گردند. اما به نظر می‌رسد استودیوی مارول در چند سال آینده برنامه‌ای برای اکران این فیلم داشته باشد. آن‌ها سه فاز دنیای سینمایی مارول را کامل کرده‌اند و برنامه‌شان برای آغاز دوران چهارم به بن‌بست خورده است. با این حال می‌توانیم اتفاقاتی که احتمالا در فیلم Avengers 5 رخ می‌دهد را پیش‌بینی کنیم.

هواداران انتقام‌جویان اخیرا یک تئوری جالب را مطرح کرده‌اند. آن‌ها تصور می‌کنند در قسمت پنجم اونجرز، هالک به شرور اصلی داستان تبدیل می‌شود و آن‌ اتفاقی که به عنوان World War Hulk که در کمیک‌های مارول وجود دارد را وارد داستان فیلم می‌کند. با ویجیاتو همراه باشید تا تئوری «جنگ جهانی هالک» در فیلم Avengers 5 را بررسی کنیم.

دشمن اصلی انتقام‌جویان در فیلم Avengers 5 کیست؟

این تئوری نخستین بار توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit مطرح شد. او مدعی می‌شود در پنجمین فیلم اختصاصی انتقام‌جویان در دنیای سینمایی مارول، هالک برای تبدیل‌شدن به شرور اصلی داستان بازمی‌گردد. با توجه به اتفاقاتی که در فیلم Endgame رخ داد، ممکن است هالک نسبت به سایر اعضای تیم انتقام‌جویان دچار سوظن شود. بنابراین برای نابودی آن‌ها وارد عمل خواهد شد و البته اونجرز در برابر او ایستادگی می‌کنند. قبل‌تر، مارک روفالو گفته بود درباره آینده شخصیت هالک در فیلم‌های دنیایی سینمایی مارول تردید دارد.

او در پاسخ به این سوال که آیا دوباره به دنیای سینمایی مارول بازمی‌گردد یا نه، گفت:

من واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی قرار است رخ بدهد. قرار بود اتفاقاتی که در Endgame رخ می‌دهد، پایان هالک باشد. قرار بود همه چیز به پایان برسد.

در پایان فیلم Endgame بیشتر شخصیت‌های انتقام‌جویان با سرنوشت خود مواجه شدند اما هالک پایان مبهمی داشت. با این حال تقویم رسمی مارول، نشانی از غول سبز ندارد. آن‌ها برنامه کاملی را تا سال ۲۰۲۲ اعلام کرده‌اند و فیلمی وجود ندارد که بتواند میزبان هالک باشد. هرچند اخباری درباره احتمال بازگشت دوباره بروس بنر در دنیای سینمایی مارول شنیده می‌شود.

کاربری که مدعی تبدیل‌شدن هالک به شرور اصلی فیلم Avengers 5 می‌شود، تصور می‌کند باوجود رفتار مهربانانه و سرد مارک روفالو در نقش هالک هم‌چنان ممکن است او به یک شخصیت شرور تبدیل شود. احتمالا هالک که پس از مرگ ناتاشا رومانوف و تونی استارک دچار عذاب وجدان شده، احساس می‌کند اگر به اندازه روزهایی که در سیاره ساکار زندگی می‌کرد قدرتمند بود این شانس را داشت تا مانع مرگ آن‌ها شود. این خشم همراه با عذاب وجدان باعث می‌شود هالک به یک موجود شیطانی تغییر پیدا کند. اما شیطانی‌شدن هالک فراتر از تصورات ما به نظر می‌رسد و باعث آغاز «جنگ جهانی هالک» می‌شود.

دشمن اصلی انتقام‌جویان در فیلم Avengers 5 کیست؟

مجموعه کمیک‌های World War Hulk نخستین بار در سال ۲۰۰۷ از سوی مارول منتشر شدند. شاید بد نباشد بدانید که بخشی از داستان فیلم Thor: Ragnarok هم از این کمیک بوک‌‌ها اقتباس شده است. در کمیک‌ها اما می‌بینیم که تبعیدشدن هالک به فضا او را شدیدا عصبانی می‌کند. غول سبز برای انتقام‌گرفتن از انسان‌ها با خشم و عصبانیت به زمین بازمی‌گردد و در این راه حتی به دکتر استرنج و مرد آهنی هم رحم نمی‌کند.

در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول تماشا کردیم که چگونه هالک بدون هیچ خصومتی نسبت به انتقام‌جویان به زمین بازگشت و از تهدید بزرگی به نام ثانوس خبر داد. برخلاف آن‌چه به نظر می‌رسد او نقش بسیار مهمی در دنیای سینمایی مارول دارد و این را در فیلم Endgame هم متوجه شده‌ایم.

دشمن اصلی انتقام‌جویان در فیلم Avengers 5 کیست؟

با این حال هنوز هیچ اطلاعاتی درباره فیلم Avengers 5 نداریم؛ به جز این که استودیوی مارول ساخت آن را تایید کرده و مدعی شده با گروهی متفاوت از بازیگران ساخته می‌شود. از آن‌جایی که کوین فیگ و همکارانش برنامه فیلم‌های مارول تا سال ۲۰۲۲ را تنظیم کرده‌اند، اکران این فیلم زودتر از سال ۲۰۲۳ غیرممکن به نظر می‌رسد.


بیشتر بخوانید:

منبع: MovieWeb

.کپی شد https://vgto.ir/4hf

12
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
5 نظرات
7 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
7 نویسندگان دیدگاه
=/_=/_=/_Mr.NatsuعارفHO3EIN1385 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
عارف
مهمان
عارف

۱- خیلی خنگی چون الان اون پروفسور هالکه
۲- تور با یه دست هالک رو شکست میده
۳- یک و دو درسته خنگول

Mr.Natsu
مهمان
Mr.Natsu

واقعا از پتانسیل هالک هنوز کامل استفاده نشده… از دیالوگ توی اونجرز ۱ که وقتی بروس بنر به نیشخند میگه راز من اینه که همیشه عصبانیم کجا اون ترسیدن هالک از تانوس کجا…. هالک بعد از ثور یکی از قویترین اونجرز هاست و حتی میگن شاید قویتر از ثور هم باشه . هالک اولد من لوگان و هالک توی جنگ جهانی هالک واقعا قدرت یه ویلن تمام و کمال رو داره ولی خوب حالا که هالک و بنر ترکیب شدن کمی موضوع پیچیده شده… فقدان ناتاشا که هرچند شیمی شون اصلا به دل نمینشست و نچسب بود و دست یابی… ادامه مطلب »

عارف
مهمان
عارف

کاپیتان مارول، اسکارلت ویچ، مرد آهنی، بلک پنتر، مرد مورچه ای، مردعنکبوتی، ویژن، دکتر استرنج، میتونن هالک رو شکست بدن

Mr.Natsu
مهمان
Mr.Natsu

اره میدونم:|
حالا کمیک رو بزاریم کنار که توش هالک در حد خداست همین mcu وقتی ایرون من تو سفینه میزنه قویترین انتقامجو هالک خودش گویاست.
منطق تضعیف نشون دادن هالک تو اینفینیتی وار اخرش شد حضور پرفسور هالک ورگنه هالک انقد کشکه که از همه شکست بخوره:)
بحث استرنج و اسکارلت ویچ البته جدان چون اونا جادوگرن

Y.M
مهمان
Y.M

به نظر من Avengers 5 ساخته نمیشه !! چون توی همه فیلم هاش آخر تیتراژ پایانیش یه کلیپ کوتاه درباره قسمت بعدی میزاشت اما توی فیلم چهارمش آخر فیلم این کلیپ رو نداشت

Mr.Natsu
مهمان
Mr.Natsu

:||||||||
:}}}}}}}}}

HO3EIN1385
کاربر
HO3EIN1385

گذاشته ولی تو ندیدی

=/_
مهمان
=/_

خوب بحث انتقام جویان پایان رسیده تفاوت اصلیش رفتن حالا نوبت بعدی هاست ولی هر کاری کنن بعید میدونم بتونن دوباره انتقام جویان رو مثل اول کنن مگه مرد آهنی کاپیتان آمریکا بلک ویدو رو برگردونن یعنی انتقام جویان ۵ در مورد برگشت اون ها باشه تو تریلرش هم که میخوان اون ها رو برگردونن

علی
مهمان
علی

هالک؟اونجرز و ایکس من یه دشمن بزرگ تر میخان

عارف
مهمان
عارف

اینقدر موافقم که حدواندازه نداره

Soorush
مهمان
Soorush

فکر نکنم هالک دشمن باشه از اونجا مارول می خواد ایکس من و چهار شگفت انگیز وارد ماجرا ها سینمایی بکنه احتمال زیاد یک دشمن در حد ثانوس گالگاتوس
یا دکتر دووم

=/_=/_
مهمان
=/_=/_

یا جین گری

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...