ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویلن مونث مرد عنکبوتی - Banner
کمیک بوک

۱۰ ویلن مونث برتر مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یکی از شخصیت‌های کمیک بوکی است که تعدادی از بهترین ویلن‌ها را دارد؛ از گرین گابلین (Green Goblin) گرفته تا دکتر اتو اکتاویوس (Otto Octavius). با این حال، همه شخصیت منفی‌های داستان‌های اسپایدرمن ...

محمدرضا صفری
نوشته شده توسط محمدرضا صفری | ۲۳ مهر ۱۴۰۰ | ۱۹:۰۰

مرد عنکبوتی یکی از شخصیت‌های کمیک بوکی است که تعدادی از بهترین ویلن‌ها را دارد؛ از گرین گابلین (Green Goblin) گرفته تا دکتر اتو اکتاویوس (Otto Octavius). با این حال، همه شخصیت منفی‌های داستان‌های اسپایدرمن مذکر نیستند. با وجود این که اکثر دشمنان مورد توجه اسپایدی را شخصیت‌های مذکر تشکیل می‌دهند اما تعدادی ویلن مونث برای مرد عنکبوتی هم وجود دارد که به همان اندازه جذاب و در عین حال دردسرساز هستند.

این ویلن‌های مونث مرد عنکبوتی مهارت‌ها و توانایی‌های گوناگونی دارند. همچنین عناصر داستانی هیجان انگیزی از خود عرضه می‌کنند. برخی از این شخصیت‌ها با اسپایدرمن همکاری نیز داشته‌اند اما برخی دیگر فقط در برابر پیتر پارکر قرار گرفته‌اند. با این مقدمه، در ادامه مطلب به سراغ ۱۰ ویلن مونث برتر مرد عنکبوتی می‌رویم.


۱۰. مانستر (Monster)

کارلی کوپر (Carlie Cooper) و پیتر پارکر زمانی با هم در ارتباط بودند اما وقتی کارلی متوجه هویت ابرقهرمانی پیتر شد، از او فاصله گرفت. در خط داستانی Superior Spider-Man: Goblin Nation، کارلی تنها کسی بود که می‌دانست ذهن دکتر اکتاویوس کنترل بدن پیتر را به دست گرفته است. سپس او گیر گرین گابلین افتاد و فرمول گابلین وارد بدنش شد.

کارلی تبدیل به یک گابلین با نام مانستر شد و به سمت شرارت روی آورد. او با اطاعت کردن از دستور آزبورن، به پیتر حمله کرد. با این حال کارلی توانست تا حدودی اثرات فرمول را کنترل کند و در نهایت هم درمان شود. با این که کارلی کوپر برای مدتی طولانی یک گابلین نبود اما در همان مدت نشان داد که چقدر می‌تواند مرگبار باشد.

۹. بلک کت (Black Cat)

فلیشیا هاردی (Felicia Hardy) که با نام بلک کت نیز شناخته می‌شود، یکی از معشوقه‌های پیتر پارکر نیز بوده است. به عنوان دختر والتر هاردی (Walter Hardy) و شاگرد بلک فاکس (Black Fox)، که هر دوی آن‌ها دزدهای مشهوری بوده‌اند، بلک کت نیز پس از تجربیاتی تلخ جا پایشان گذاشته است.

فلیشیا علاوه بر معشوقه بودن، رقیب اسپایدرمن نیز محسوب می‌شود. هر چند همان طور که انتظار می‌رود رابطه آن‌ها به دلیل ذات سوء استفاده کننده بلک کت و همچنین علاقه او به دزدی، چندان هم خوب پیش نمی‌رود. بلک کت در اکثر موارد به عنوان یک آنتی هیرو معرفی می‌شود که به کمک انسان‌های بی‌گناه می‌رود و با مرد عنکبوتی نیز همکاری می‌کند.۸. سیلور سیبل (Silver Sable)

سیلویا سیبلینوا (Silvija Sablinova) که اولین بار در شماره ۲۶۵ کمیک The Amazing Spider-Man معرفی شد پایه‌گذار گروه امنیتی سیلور سیبل اینترنشنال است. پس از تماشای مرگ مادرش در اثر انفجار یک بمب در خانه‌شان، سیلویا به پدرش خواهش کرد تا او را در زمینه‌های مبارزه و جاسوسی آموزش بدهد. او تبدیل به یک مزدور شد که رهبری واید پک (Wild Pack) را برعهده داشت؛ یک گروه از مزدورها که مجرمان بین‌المللی را شکار می‌کنند.

با این که به نظر می‌رسد اهداف سیبل با اسپایدرمن یکی باشد اما ممکن است این دو در برابر هم نیز قرار بگیرند. مثل وقتی که سیلور سیبل قصد داشت بلک فاکس را دستگیر کند اما مرد عنکبوتی پس از بازگردانده شدن جواهرهای دزدیده شده، می‌خواست تا او آزاد شود.

۷. ریث (Wraith)

خانواده یاریکو واتانابه (Yuriko Watanabe) از جنس مأموران قانون هستند که طبق قوانین رفتار می‌کنند. یاریکو نیز در نهایت عنوان کاپیتان را به دست آورده و نقش رابط مورد اعتماد اسپایدرمن را در نیروی پلیس بازی می‌کند. چیزی شبیه به کمیسر جیم گوردون در دنیای داستان‌های بتمن.

با از دست دادنش استادش، تدی رنگل (Teddy Rangel)، ایمانش به قانون به شدت ترک برمی‌دارد و با از دست دادن همکاران بیش‌تر، این ترک بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. با احساس سرخوردگی، او تبدیل به ریث می‌شود؛ یک ویجلنتی آدمکش که به دنبال مجرمان می‌افتد. با وجود همکاری پیشین بین او و اسپایدرمن، پیتر پارکر به دلیل انگیزه‌های ریث برای انجام قتل در برابرش می‌ایستد.

۶. وایت ربیت (White Rabbit)

لورینا دادسان (Lorina Dodson) در یک خانواده ثروتمند متولد شد اما زندگی لاکچری‌اش حوصله او را سر می‌برد. لورینا با داستان «آلیس در سرزمین عجایب» احساس آرامش می‌کرد و بنابراین تصمیم گرفت تا تمام فعالیت‌های مجرمانه‌اش را بر اساس این کتاب و شخصیت‌هایش پایه‌ریزی کند.

او عاشق ایجاد آشوب صرفاً برای خوش گذرانی است. هر چند رقیب اولیه او یک قهرمان در حد خودش با نام فراگ من (Frog-Man) بود اما مرد عنکبوتی نیز چندین بار با این قهرمان کم‌تر شناخته شده همراه شده تا وایت ربیت را دستگیر کنند. با این که لورینا ویلنی نیست که خیلی اذیت کند اما توانست با عضویت در نسخه مونث سینیستر سیکس (Sinister Six) خودش را به اثبات برساند.

۵. اسکریم (Scream)

به عنوان یکی از اعضای بنیاد لایف فاندیشن (Life Foundation)، دونا دیگو (Donna Diego) داوطلب شد تا میزبان یک سیمبیوت باشد و به این ترتیب تبدیل به اسکریم شد. وقتی او اولین بار با سیمبیوت اسکریم ترکیب شد، به یک مرکز خرید حمله کرد و اسپایدرمن در برابرش قرار گرفت. هر چند، هم ونوم (Venom) و هم مرد عنکبوتی او را شکست داده‌اند. بعدها اسکریم از ونوم می‌خواهد تا او را در استفاده از قدرت‌های سیمبیوتی‌اش آموزش دهد اما سیمبیوت سیاه رنگ مارول از این کار سر باز می‌زند.

در ادامه، دونا دچار شیزوفرنی شده و دیگر میزبان‌های سیمبیوت‌های لایف فاندیشین را به قتل می‌رساند چرا که باور دارد آن‌ها موجودات شروری هستند. هر چند رفتار خشن اسکریم تقصیر خود دونا نبوده اما در هر صورت ترکیب این سیمبیوت و دونا یک ویلن خطرناک محسوب می‌شود.

۴. اسکروبال (Screwball)

اسکروبال به عنوان یک ویلن نسبتاً جدید کسی است که از طریق شبکه‌های اجتماعی جنایات خودش را به اشتراک می‌گذارد. هویت واقعی او در کمیک‌ها نامشخص است اما در سریال انیمیشنی Spider-Man دهه ۱۰ میلادی به عنوان لیز آلن (Liz Allan) معرفی شد.

البته احتمالاً بیش‌تر او را در بازی Spider-Man پلی استیشن ۴ به یاد داشته باشید که مهارت‌های پارکور خود را به نمایش گذاشت و از یک ساختمان به ساختمان دیگر در حال فرار از مرد عنکبوتی دیده شد. اسکروبال به عنوان یک خوره شبکات اجتماعی، برای جذب بازدید و دنبال‌کننده هر کاری می‌کند؛ حتی آدم‌ربایی و بازی با اسپایدرمن در حین تلاش برای نجات آن‌ها.

۳. جنیس لینکلن/بیتل/لیدی بیتل (Janice Lincoln/The Beetle/Lady Beetle)

جنیس که دختر تومستون (Tombstone) است، با بزرگ شدن به دست مادرش (که از پدرش جدا شده بود) یک زندگی نسبتاً معمولی را داشت. با این حال، این دختر به پدرش رفته بود و خیلی از فارغ‌التحصیلی‌اش از دانشکده حقوق نگذشت که تصمیم گرفت یک زندگی هیجان انگیزتر نیاز دارد.

یک روز او با بارون زیمو (Baron Zemo) و فیکسر (The Fixer) ملاقات می‌کند و این دو زره بیتل را در اختیارش قرار می‌دهند. در نهایت، جنیس یک نسخه تماماً مونث از سینیستر سیکس با نام سینیستر سیندیکیت (Sinister Syndicate) را رهبری می‌کند. به عنوان یک ویلن، او عاشق این است که از طریق جنایت احترام دیگران را به دست آورد.۲. لیدی اختاپوس (Lady Octopus)

با وجود محبوبیت دکتر اولیویا اکتاویوس (Olivia Octavius) در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse، اما کارولین ترینر (Carolyn Trainer) در واقع لیدی اختاپوس کمیک‌ها است. او یکی از دانش آموزان سابق و طرفداران دکتر اتو اکتاویوس است. پس از این که اکتاویوس به دست اسکارلت اسپایدر (Scarlet Spider) کشته شد، کارولین تعدادی بازوی مکانیکی را مورد استفاده قرار داد و سعی داشت با به دست آوردن عنوان دکتر اختاپوس، به او ادای احترام کند.

با حسود شدن نسبت به رابطه پدر و پسری که بن رایلی (Ben Reilly) با پدرش داشت، او به کلون مرد عنکبوتی حمله کرد. مثل یک دکتر اختاپوس واقعی، لیدی اختاپوس نیز ادعا دارد که دستیابی‌های علمی را از جان انسان‌ها ارزشمندتر می‌بیند.

۱. شیریک (Shriek)

فرانسیس بریسن (Frances Barrison) را می‌توان بی‌رحم‌ترین ویلن مونث مرد عنکبوتی در نظر گرفت. او در یک خانه نامناسب بزرگ شده بود و توانایی‌هایی مثل آکوستیکینزیس، تلکنسیس و تلقین تاریک دارد که از طریق جهش‌یافتگی حاصل شده‌اند. شیریک وقتی یک مأمور پلیس به سرش شلیک کرد و به طور موقت درون دارک دایمنشن (Dark Dimension) توسط کلوک (Cloak) گیر افتاد، عقل خود را از دست داد.

در خط داستانی (Maximum Carnage)، او پس از این که از قدرت‌هایش برای القای افکار تیره در مردم استفاده کرد به عنوان یک ویلن شناخته شد. این قابلیت او باعث شد که مادران فرزندانشان را به قتل برسانند و مردم به شکل گروهی به مرد عنکبوتی حمله کنند.


به مطالعه ادامه دهید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (96 مورد)
 • IAmAmir714
  IAmAmir714 | ۲۷ مهر ۱۴۰۰

  من چندان اسپایدرمن فن نیستم و خیلی از ویلن هاشو نمیشناسم
  ولی نمیدونم چرا
  بعد از این لیست رفتم و بلک کت رو سرچ گردم

 • Amir234
  Amir234 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

  مقاله خوبی بود ممنون.
  همه‌ شخصیت ها رو میشناسم و توی کمیک ها، فیلم ها، انیمیشن ها و بازی های ویدیویی زیادی حضور کوتاه رو حداقل داشتن
  البته شیریک آخرین حضوری که تو دنیای ویدیو گیم داشت اگه اشتباه نکنم یکی از بازی های قدیمی اسپایدرمن بود

 • Raptor
  Raptor | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

  ((دردسر هایی که نس مخالف برای یک پسر دبیرستانی درست کرد))


  ‌ناموسا از ویحیاتو انتظار نداشتم??

  • Daeealireza
   Daeealireza | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   به به پروفایلت از کدوم مستند حیات وحشه

   • Raptor
    Raptor | ۲۵ مهر ۱۴۰۰

    خودمم خداییش نمیدونم اما هر چی هست خیلی خفنه????

    رپتور سوار کوسه???

 • SH-shayan-SH
  SH-shayan-SH | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

  میگما چرا صد سال یک بار هم ویلن مذکر نمیسازین?

 • Thunderbolt
  Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

  بنظرم بلک کت باید رتبه اش از نه حداقل بشه هشت
  فقط اینطوری می‌دونم که یکی ازعامل اصلی جدایی های پیتر با ام جی همینه
  تازه هر وقت هم هست سایدش مشخص نیست طرفت باشه یه مشکله
  نباشه هم کرم میریزه

 • MOHAMMAD-REZA-MADADI
  MOHAMMAD-REZA-MADADI | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

  از این مقاله ها بیشتر بنویسید مخصوصا درباره ی کاراکتر های مونث
  خیخیخخیخیخخیخیخیخیخیخخیخیخخیخیخیخخیخیخخیخیخیخخیخیخیخخیخیخیخخیخیخخیخیخیخخیخیخخیخیخخیخیخیخخیخیخیخخیخیخیخیخخیخیخخیخیخیخیخخیخیخخیخیخیخیخیخیخخیخخیخخیخیخیخخیخیخیخخیخی
  خ

  • Sherek-
   Sherek- | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   عجب/:

  • reza-a-m-p-r
   reza-a-m-p-r | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   ببین به نظرم ویجایتو رو بزار کنار برو یه سایتی به نام ............... بعد اوونجا قشنگ خودت خالی کن .
   فقط اینجا رو سمی نکن !
   ?

   • Thunderbolt
    Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

    اینجا خیلی سایتا قرار میگیره بستگی به سلیقه داره

    • reza-a-m-p-r
     reza-a-m-p-r | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     با توجه به کامنتی که رپلای کردم و حرفی که زده ...... میتونی منظورم رو بفهمی

  • Alireza8405
   Alireza8405 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   اشتباه اومدی

   باید یه آدرس دیگه بزنی تو سرچت

   پ‌ن:که امیدوارم همونجا نفله شی!?

 • Alireza8405
  Alireza8405 | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  کس دیگه ای مثل من اولین بار شماره ۸ رو اشتباهاً سیلور سبیل نخوند؟??

  • ubisuft
   ubisuft | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   من

  • SH-shayan-SH
   SH-shayan-SH | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   من وضعم خراب تر بود تا وقتی که این کامنت رو ندیده بودم فکر می کردم سیلور سبیله?

   • Alireza8405
    Alireza8405 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

    ???
    عالی

  • Jjj
   Jjj | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   سیلور سبیل
   زنی که سبیل دارد??

   • Alireza8405
    Alireza8405 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

    اونم نه سبیل معمولی
    سبیل نقره ای?

    • mostafab2019
     mostafab2019 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     وای وای مردم خنده ????????

 • !Spider-Man
  !Spider-Man | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  مقاله خوبی بود،ممنون.
  یه سری ویلین ها مثل بلک کت خیلی شناخته شده تر و معروف تر بودند تا شیریک،من اینجور فکر میکنم

  • Grand-magus
   Grand-magus | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   اولین و آخرین باری که بلک کت رو دیدم تو انیمیشن ده ۹۰.۸۰بود??

   • Thunderbolt
    Thunderbolt | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

    من اولین بار که دیدمش محو شدمد

    • !Spider-Man
     !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     چرا؟!?

     • Thunderbolt
      Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      نمی توانم تو چشمم خوشگل در اومد

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      اوه?
      پس این کلا یه بحث دیگس

     • Thunderbolt
      Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      باعث که کل کامیک و انیمیشن و هرچی بود و نبود در هر شکل و شمایل رو برای دو سه ماه دنبال کنم

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      ترجیح میدم وارد جزئیات نشم?

    • Grand-magus
     Grand-magus | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     یه جور کامنت میدی نمیفهمم چی میگی :٫

     • Thunderbolt
      Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      چند دلیل داره
      تند تایپ کردم ویجیاتو بهم ارور داده
      گوشیم درست کرده کلاممو
      شما درک نمیکنی(فکر نکنم عزیز)
      و...

   • mostafab2019
    mostafab2019 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

    نه اینطوزی نیست.

   • Mtdjjp
    Mtdjjp | ۱ آبان ۱۴۰۰

    همین سیلور سیبل آخرین تو کدوم کارتون بود گربه سیاه رو من یادمه توی کارتون مارول اسپایدرمن 2017 دیدم

 • Daeealireza
  Daeealireza | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  با اینکه زیاد من تو فضای ابر قهرامانان اینا نیستم
  ولی در خواست میکنم که اینطور مقالاتی هم برای قهرمانان دی سی بسازید تا هر دو طرف راضی باشند:)

  • Sherek-
   Sherek- | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   مقالات دی سی خیلی کمه بیشتر مقالات برا ماروله
   پ ن: کلا من زیاد شخصیت هاشو نمیشناسم فقط اونایی که ازشون فیلم سریال انیمیشن ساختن میشناسم زیاد دیسی فیلم نمیسازه اگه هم بسازه درباره بت منه?

   • mostafab2019
    mostafab2019 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

    ویجیاتو کلا فن مارول هستش.

  • W8T8F
   W8T8F | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   چیطوری دایی

   • Daeealireza
    Daeealireza | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

    هعییی
    بد نیستم

    تو چطوری؟

    • mostafab2019
     mostafab2019 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     حالا چرا دایی؟ چرا عمو نه؟

     • Daeealireza
      Daeealireza | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      چرا دایی نه

     • Daeealireza
      Daeealireza | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      کامنتم رو سیستم تایید نپذیرفت://

      چون هم دوستان هم خانواده هنگام صدا زدنم اول اسمم دایی میارن

  • SH-shayan-SH
   SH-shayan-SH | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

   به قول شاعر اگر که این نداری حقا که ان نداری?
   سایتی که اخبار در مورد دی سی نداره حقا که بهتره در مورد مارول هم نداشته باشه?

 • Sherek-
  Sherek- | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  تیترو دیدم این میم پلی شد(عجیبه واقعا عجیبه)
  پ ن: این تیتر عجیب بود دردسر هایی که جنس مخالف برای یک پسر دبیرستانی درست کرد ?

 • BenitoMussolini
  BenitoMussolini | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  بدترینشون اسکروباله??

  • ubisuft
   ubisuft | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   اون عوضی تو اسپایدرمن ۱ هم ازیت میکرد

 • mmd-mofangi
  mmd-mofangi | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  عجب

 • KasraGame
  KasraGame | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

  این چه تیتری هست?
  «دردسرهایی که جنس مخالف برای یک پسر دبیرستانی درست کرد»
  اجازه بدین فکر نکنم مرد عنکبوتی خودمونو میگین

  • !Spider-Man
   !Spider-Man | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

   اوهوی
   این وصله ها به پیتر نمیچسبه?

   • KasraGame
    KasraGame | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

    چرا؟
    توی همه ی بخش ها کلمه «رابطه داشته»بکار رفته ?

    • Emadreza1385ert
     Emadreza1385ert | ۲۳ مهر ۱۴۰۰

     نکته ی ظریفی بود

    • !Spider-Man
     !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     بابا پیتر فقط عاشق بلک کت و کارلی کوپر شده بود نه کس دیگه ای?

     • KasraGame
      KasraGame | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      خب خب خب
      گوین استیسی
      ام جی
      کارلی کوپر
      بلک کت
      ۴ تا واسه یه دبیرستانی کمه؟?

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      (ویلین)
      ام جی
      گوئن
      اینا که ویلین نیستن?

     • KasraGame
      KasraGame | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      من رابطه هارو میگم

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      آهان
      منظور من این افرادی که توی مقاله هستن بود.پیشنهاد میکنم طرز فکرت رو عوض کنی وگرنه اینجوری همه ابرقهرمانا رو با خاک یکسان خواهی کرد?

     • KasraGame
      KasraGame | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      اولن که من منظورم کلشون بود
      دومن که مثلا چرا به ایرون من گیر نمیدم
      این بچس هنوز وقت این کاراش نریسده???

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      وقتی مارول اطلاعات شخصیتی پیتر پارکر رو منتشر کرد داخلش نوشته شده بود که:

      پیتر پارکر هم ج.ن.س باز نیست
      تا قبل از ۱۶سالگی مرتکب عمل ج.ن.س.ی نمیشود.
      سن قانونی رابطه ........توی آمریکا۱۶ سال هست.
      .
      اینم دلیل برای اینکه پیتر پارکر آدم سالم و کامل و پاکیه.?
      و آقای صفری،لطفا دفعه بعد که میخواین مقاله بنویسید،لطف کنید مراعات بعضی دوستان با فکر های بد بد رو هم بکنین?
      Just kidding

     • Alireza8405
      Alireza8405 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      چون بر حسب ملاک کشورش بعد از سن قانونی وارد روابط شده، یعنی پاکه؟

      مزخرفه این حرف

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۵ مهر ۱۴۰۰

      منظور این نبود آقای انیشتین.مگه ندیدی که نوشتم هم ج.ن.س باز نیست؟
      یعنی چی این؟الان هر کی یه دوست دختر داشته باشه یعنی هم ج.ن.س بازه؟

     • Alireza8405
      Alireza8405 | ۲۵ مهر ۱۴۰۰

      حرف من هیچ ربطی به مولفه ای که تو میگی نداره
      مگه من گفتم هم ج.ن.س بازه؟

      من میگم هم.ج.ن.س باز نبودن هر کس،اصلا و ابدا مبنای پاک بودن اون شخص نیست

     • Thunderbolt
      Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      بعد شانزده همه چیز شروع میشود

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      ?
      من دیگه هیچی نمیگم

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      آیرون من رو هم که دیگه لطفا حرفش رو نزن?

     • Thunderbolt
      Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      اگه بحث به رابطه باشه که اسپایدی.آی ار دو مقاله تاپ تن برایش نوشته

     • !Spider-Man
      !Spider-Man | ۲۵ مهر ۱۴۰۰

      آره مقاله نوشته.بستگی داره کدوم رابطه رو میگی؟
      رابطه اجتماعی؟یا رابطه ....................؟
      اگه اولیه هست که خب درست.پیتر دوست دختر های زیادی داشته،مثلا:بتی برنت،کارلی کوپر،دبرا ویتمن،فیلیشیا هاردی،لیز آلن،گوئن استیسی.
      اگه دومی هست که خب پیتر به صورت رسمی با مری جین ازدواج کرد.
      دیگه جای حرفی باقی میمونه؟

     • Mtdjjp
      Mtdjjp | ۱ آبان ۱۴۰۰

      گوئن خدا بیامرزدش

    • Sherek-
     Sherek- | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     اخبار حاکی که یه ابر شرور مونث به بانک دسبرد زده.احمد مصومی نژاد رمم
     اسپایدرمن: ژووون

   • Jjj
    Jjj | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

    این تازه ۱۰تای برتر بود
    دیگه بقیشو خدا میدونه ???

    • !Spider-Man
     !Spider-Man | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

     ??
     بابا اینا ویلین هستن.از اینا فقط یه کارلی کوپر(زمانی که هیولا نشده بود)دوست دختر پیتر بود،با بلک کت.
     به خدا این دوستی سطحیه فکرای بد بد نکنید??

     • mostafab2019
      mostafab2019 | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      ???

     • Thunderbolt
      Thunderbolt | ۲۴ مهر ۱۴۰۰

      سطحی مرد عنکبوتیم از حرف پشماش سوخت

     • Mtdjjp
      Mtdjjp | ۱ آبان ۱۴۰۰

      بلک کت سطحی نبود

     • Jjj
      Jjj | ۳ آبان ۱۴۰۰

      من که بعید میدونم ولی خدااا کنه سطحی باشه??

   • Hesam82zri
    Hesam82zri | ۲۵ مهر ۱۴۰۰

    داش ولش اینا هیترن هرچیم بگی حرف خودشونو میزنن اصن تواناییش بالا بوده دلش خاسته با همشون رابطه داشته باشه مشکل گشا ابلفضل?اینا بهش میگن دبیرستانی فقد بخاطر نسخه اخر وگرن ن کمیکاشو خوندن ن انیمیشنارو دیدن ن فیلماشو ک خودش رو پای خودش بدون راهنما وایساد تنهایی کار میکرد. تازه همین پیتر پارکر جدید هم اولش بی تجربه بود ک یه راهنما داشت توی فیلم جدیدش ک قراره بیاد راهنما نداره( اسپویل: دکتر استرنج راهنماش نیس دشمن اصلیشه اگ دقت کنین روی قطار داره باهاش میجنگه یه جا توی تریلرم مردعنکبوتی میخاست یچیزیو از دستش بگیره ک استرنج روحشو خارج کرد)

    • Mtdjjp
     Mtdjjp | ۱ آبان ۱۴۰۰

     یه تئوری هم میگه استرنج مفیستو هستش

   • Hesam82zri
    Hesam82zri | ۲۵ مهر ۱۴۰۰

    البته اسپویل نیس یه تئوریه

مطالب پیشنهادی