ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

آیا جوکر می‌خواهد به هویت واقعی بتمن پی ببرد؟

بزرگ‌ترین دشمن بتمن بالاخره نقاب او را کنار می‌زند؟

۰
انارگیفت

احتمالاً یکی از بزرگ‌ترین درگیری‌های درونی جوکر با خودش این است که آیا او واقعاً می‌خواهد به هویت واقعی بتمن پی ببرد یا نه.

فهمیدن این که بروس وین زیر نقاب بتمن است به جوکر اطلاعات و راه‌های بیش‌تری برای اذیت کردن شوالیه شنل پوش گاتهام می‌دهد. از طرف دیگر، پی بردن به هویت واقعی بتمن بخشی از لذت اذیت کردن او را برای جوکر از بین می‌برد. پس دلقک گاتهام چه خواهد کرد؟ ظاهراً جوکر به سمت فهمیدن حقیقت متمایل شده است.

در پیش نمایش‌های شماره 1023 کمیک Detective Comics (که پیتر جِی. توماسی، اندرو هنسی، برد اندرسون و برد واکر روی آن کار می‌کنند) جوکر در لحظه نهایی برداشتن نقاب بتمن دیده می‌شود. در این تصویر، بتمنِ خونین روی زمین افتاده، جوکر با لبخندی ترسناک رو به رویش ایستاده، دست به نقاب شوالیه گاتهام زده و آماده برداشتنش است. اگر جوکر بخواهد، بهترین فرصت گیرش آمده تا به هویت واقعی کسی پی ببرد که بارها و بارها نقشه‌های او را به هم زده است.

در حالی که هنوز باید منتظر بمانیم تا ببینیم جوکر قرار است چگونه از این موقعیت استفاده کند اما مطمئناً او به دنبال بر ملا کردن هویت دیگر اعضای خانواده خفاشی بتمن نیز است. در پیش نمایش شماره 89 کمیک Batman می‌بینیم که جوکر شروع به کاراگاه بازی کرده. او در حالی به تصویر کشیده می‌شود که در مقابل یک تخته دیواری بزرگ ایستاده؛ تخته‌ای که عکس‌های شخصیت‌هایی نایتوینگ (ریچارد گریسن)، رد رابین (تیموتی دریک)، رابین (دیمین وین)، بتگرل (باربارا گوردون) و رد هود (جیسن تاد) روی آن قرار دارند. این که قرار است او با این اطلاعات چه کار کند هنوز مشخص نیست اما واضحاً جوکر مثل همیشه نقشه‌ای کاملاً شیطانی در ذهنش می‌پروراند.

جوکر در برابر هویت‌های واقعی اعضای خانواده خفاشی بتمن

جوکر در برابر هویت‌های واقعی اعضای خانواده خفاشی بتمن

در چند وقت اخیر اشاره‌های کمپانی دی‌سی به داستان Joker War زیاد شده؛ داستانی که قرار است اتفاقاتی بزرگ را با حضور شاهزاده جرم و جنایت گاتهام رقم بزند. به نظر هویت‌های واقعی اعضای خانواده خفاشی می‌تواند نقشی مهم در برنامه بزرگ جوکر داشته باشد.

جواب این که بتمن و اعضای خانواده خفاشی او قرار است چگونه با چنین وضعیتی مقابله کنند و آیا جوکر واقعاً به هویت واقعی آن‌ها پی برده و افشایشان می‌کند را باید در شماره‌های آینده کمیک‌های بتمن در دنیای دی‌سی پیدا کنیم. شما چه فکر می‌کنید، آیا جوکر به هویت بتمن و خانواده‌اش پی می‌برد و آن را برای تمام دنیا لو می‌دهد؟ نظراتتان را با ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

منبع: Screen Rant

.کپی شد https://vgto.ir/2us

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...